צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

  תכנית מכורים מחלימים תסייע לכם להתמודד עם המציאות היום-יומית המורכבת לאחר הגמילה מהסמים, מהאלכוהול ומההימורים. אחת המטרות העיקריות של תכנית זו היא ליצור מעגל תמיכה למכורים על ידי מכורים. כך, כאשר אתם חווים תקופות קשות ומורכבות, תוכלו לקבל אוזן קשבת מאנשים אשר היו בעבר בדיוק באותו המקום כמוכם. מתעניינים בתכנית זו? רוצים לסגל לעצמכם חיים נורמטיביים לצד תמיכה רגשית ממכורים אחרים? מכורים מחלימים, עמותה לנפגעי התמכרויות, מציעה מרכז יום המסייע ומשקם מכורים משתקמים. וזאת, תוך שימוש בשיטת 12 הצעדים.

   

  התמכרתם לאלכוהול או לסמים? פתחתם תלות חמורה בהימורים והרסתם את היחסים הקרובים עם בני המשפחה? השלב החשוב הבא עובר באשפוז במרכזי גמילה. תפקידם של מרכזים אלו הינו לסייע למטופל לשבור את מעגל הקסמים ולהיגמל מההתמכרות – הן מהבחינה הפיזית והן מהבחינה הרגשית והחברתית. עם זאת, חשוב לציין כי הדרך להחלמה איננה נעצרת בסיומה של תקופת האשפוז. למה הכוונה? לאחר היציאה ממרכז הגמילה והחזרה לחיי היום-יום, על המכורים המחלימים להתמודד עם מציאות מורכבת.

  בשלב קריטי זה, מומלץ ביותר לפנות אל מכון הגמילה מכורים מחלימים ולהשתתף בקביעות בשיטת 12 הצעדים אותה הוא מעביר. שיטה זו הינה ייחודית וחשובה לצורך החלמה מהתמכרות לאלכוהול ולסמים, והיא פותחה לראשונה בשנת 1935. אחת המטרות העיקריות של תכנית זו היא ליצור זמנים קבועים בהם מכורים מחלימים תומכים באחרים. כך, נוצרת קהילה חשובה ביותר המסייעת בעת רגעי משבר שונים.

  חלק בלתי נפרד מתכנית זו כולל את 12 העקרונות לצורך החלמה, המוכרים גם בתור שיטת 12 הצעדים. החל מהכרה בחוסר האונים של המכורים אל מול ההתמכרות שלהם ועד נשיאת תפילה כדי לדעת את רצונותיהם ואת הכוח לבצע אותם – המשתתפים יזכו בהארה רוחנית כמו גם יוכלו לסייע למכורים מחלימים אחרים.

   

  לשמור על דיסקרטיות מלאה

  הדרך להחלמה עוברת במרכז הגמילה מכורים מחלימים. במסגרת השירותים שמרכז זה מעניק, ניתן להשתתף במרכז היום וללמוד על שיטת 12 הצעדים. הנכם מכורים מחלימים ומחפשים אחר רשת תמיכה? מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט של מכורים מחלימים ולהתעניין בשיטות הטיפול שאנו מעניקים. כל זאת, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים