צור קשר
הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

מרכז גמילה מהימורים: לחזור לדרך הישר

גמילה אלכוהול הימורים מזיקים התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול גמילה מסמים גמילה מסמים גמילה מאלכוהול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמכרות לסמים קלים גמילה מהימורים כיצד לחפש מרכז גמילה מסמים? מרכז גמילה מהימורים: לחזור לדרך הישר מרכז גמילה מאלכוהול: לפנות לאנשי המקצוע מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים מכון גמילה מהימורים: פתרון מומלץ ההשלכות של התמכרות לסמים התמכרות להימורים: כיצד לזהות האם אתם מכורים? התמכרות לאלכוהול: לזהות את הסימנים גמילה מסמים קשים, קלים ומשככי כאבים גמילה מהימורים: לשבור את התלות מה חשוב לדעת על גמילה מאלכוהול? מרכז גמילה: מה חשוב לדעת? מכון גמילה מסמים: לרכוש כישורים חשובים חשיבותו של מכון גמילה מאלכוהול ייחודיות המסגרת טיפול גמילה מאלכוהול הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה טיפול בהתמכרות לאלכוהול סדנאות והרצאות מרכז יום טיפול בהתמכרויות לסמים  התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה כצעד ראשון לחיים בריאים  מכון גמילה מהימורים מוסד גמילה מהתמכרויות מוסד גמילה מסמים מוסד גמילה מאלכוהול שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה מסמים לנוער גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים מכורים מחלימים מרכז גמילה מאלכוהול מכון גמילה לטיפול בהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה מהימורים טיפול התנהגותי תחלואה כפולה מרכז לטיפול בהתמכרויות לסמים מכון גמילה מהתמכרויות לסמים תהליך גמילה מסמים גמילה מהימורים טיפולי גמילה מאלכוהול התמכרות להימורים התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

מרכז גמילה מהימורים מציע למטופליו מגוון רחב של טיפולים וייעוץ: החל תכנית 12 הצעדים, טיפול CBT, פסיכודרמה כמו גם ליווי מצד צוות ההדרכה והרפואה – אין ספק שהשהות שלכם במרכז מכורים מחלימים יוביל לכדי התוצאה הרצויה. מחזיקים בדחף בלתי נשלט להמר? רוצים להרוויח כסף קל אבל מפסידים אותו ונכנסים חובות? כך או כך, בין אם אתם גברים, נשים או בני נוער – אין צורך לאבד עשתונות. הצוות המטפל של מכורים מחלימים יסייע לכם לחזור לדרך הישר.

 

תופעת ההתמכרות להימורים היא עניין נפוץ למדי בחברה שלנו – ואין זו הפתעה כלל וכלל. לכאורה, מדובר בפעולה תמימה ביותר הכוללת ניחוש מספרי המזל או שליחת טופס הימור על משחקי ספורט. עם זאת, ולפני שאנו קולטים את הסביבה שלנו ואת אובדן השליטה על חיינו – אנו הופכים למהמרים כפייתיים.

בשלב זה, ההימורים הופכים למרכז חיינו כאשר אנו מחפשים אחר מקומות נוספים להמר דרכם. כדי לממן הרגל מגונה זה, אנו לוקחים הלוואות ונכנסים למעגל קסמים בו אנו נאבקים להחזיק את הראש מעל המים. מתקשים לישון בלילות? האם ביצעתם עבירה בשל רצון לממן את ההימורים שלכם? כך או כך, מדובר במצב לא בריא – פיזית ונפשית כאחד.

כדי להיגמל מדפוס ההתנהגות חמור זה, עליכם לפנות אל מרכז גמילה. במסגרת השהות שלכם במרכז זה, עיניכם ייפקחו ותבינו לאיזו צרה נקלעתם. במילים אחרות, ולאור הסיוע, הליווי והייעוץ ההדרגתי של אנשי המקצוע תוכלו לאט לאט לחזור לדרך הישר – כאשר אתם מאוזנים מבחינת גוף ונפש.

 

לבקש עזרה ברגעי משבר

חשוב להדגיש כי סיום השהות במרכז גמילה איננה מסמלת את תקופת ההתאוששות שלכם. כלומר, כאשר אתם חוזרים למציאות, יהיה עליכם להתמודד עם קונפליקטים שונים. עם זאת, ובמקום לברוח שוב להימורים, תוכלו להישען על הכלים שרכשתם. גם במקרים בהם אתם חוששים לברוח חזרה להתמכרות שלכם – אל חשש! אתם יכולים לפנות אל צוות העובדים של מכורים מחלימים ולבקש את עזרתם ברגעי משבר.

 

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים