צור קשר
הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

מכון גמילה לטיפול בהתמכרות לאלכוהול

גמילה אלכוהול הימורים מזיקים התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול גמילה מסמים גמילה מסמים גמילה מאלכוהול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמכרות לסמים קלים גמילה מהימורים כיצד לחפש מרכז גמילה מסמים? מרכז גמילה מהימורים: לחזור לדרך הישר מרכז גמילה מאלכוהול: לפנות לאנשי המקצוע מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים מכון גמילה מהימורים: פתרון מומלץ ההשלכות של התמכרות לסמים התמכרות להימורים: כיצד לזהות האם אתם מכורים? התמכרות לאלכוהול: לזהות את הסימנים גמילה מסמים קשים, קלים ומשככי כאבים גמילה מהימורים: לשבור את התלות מה חשוב לדעת על גמילה מאלכוהול? מרכז גמילה: מה חשוב לדעת? מכון גמילה מסמים: לרכוש כישורים חשובים חשיבותו של מכון גמילה מאלכוהול ייחודיות המסגרת טיפול גמילה מאלכוהול הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה טיפול בהתמכרות לאלכוהול סדנאות והרצאות מרכז יום טיפול בהתמכרויות לסמים  התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה כצעד ראשון לחיים בריאים  מכון גמילה מהימורים מוסד גמילה מהתמכרויות מוסד גמילה מסמים מוסד גמילה מאלכוהול שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה מסמים לנוער גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים מכורים מחלימים מרכז גמילה מאלכוהול מכון גמילה לטיפול בהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה מהימורים טיפול התנהגותי תחלואה כפולה מרכז לטיפול בהתמכרויות לסמים מכון גמילה מהתמכרויות לסמים תהליך גמילה מסמים גמילה מהימורים טיפולי גמילה מאלכוהול התמכרות להימורים התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

רבים בישראל נוטים להתמכר לטיפה המרה מסיבות שונות. מכון גמילה מאלכוהול כדוגמת עמותת התמכרות לחיים קם כדי לסייע לאנשים אלו להינצל מהשפעתו המזיקה של האלכוהול ולחזור לשגרה. מאחורי היוזמה של העמותה עומד מכור נקי – צור רפאל – אשר עבר התמכרות בעצמו. לאחר שהבין שבעצם לא קיים מקום שבו יכולים מכורים נקיים להשתקם, לתמוך זה בזה ולהמשיך הלאה, הקים את מכורים מחלימים אשר מעלה את המודעות להתמכרות בקרב הציבור ומעניקים הזדמנות שנייה לרבים. 

מכון גמילה מאלכוהול – יש מי שיכול לעזור

בין אם אתם נאלצים להתמודד עם נזקי האלכוהול ובין אם קרוב משפחה או חבר קרוב שלכם מתמודד עם הבעיה, אינכם צריכים להיות לבד. אלה כמה סיבות טובות לפנות למרכז גמילה:

  • צוות מקצועי – לא כל אחד יודע לבנות בניין רב קומות, וכך גם לא כל אחד יודע לטפל בהתמכרויות. צוות מנוסה ומקצועי המטפל במכורים לאלכוהול באופן יום יומי יכול לסייע.
  • אנשים כמוני – מכון גמילה מאלכוהול מפגיש מכורים לאלכוהול מרקעים שונים. כאן ניתן למצוא אנשים רגילים לגמרי, שעברו משברים שונים בחייהם, התמכרו לטיפה המרה וכעת מעוניינים לשקם את חייהם. במכון לגמילה אפשר למצוא אנשים שעברו מסלול זהה, להתחבר אליהם ולקבל את כל התמיכה הנחוצה מצוות המטופלים. 
  • מענה מידי – במכון מקצועי להתמכרויות ניתן לקבל מענה מידי לכל שאלה ובקשה. הצוות מבין עד כמה חשוב להיענות למצוקותיו של המטופל בזמן אמת, ונמצא כאן כדי לסייע בכל הנדרש. 

מדוע בוגרים מתמכרים לאלכוהול

אדם המכור לאלכוהול נגלה בעיני רוחנו כאדם מבוגר אשר נואש מחייו. הגורמים להתמכרות לאלכוהול יכולים להיות שונים. לעתים מדובר בנוהג במשפחה. הגבר או האישה מחקים את התנהגותם של הוריהם, כך שאם הם נולדו להורים שותים, סביר להניח שגם הם יטעמו את טעמה של הטיפה המרה. כמו כן, במקרים אחרים מדובר בלחץ חברתי. בוגרים השותים במסיבות לא תמיד יודעים להציב לעצמם גבולות, וכך מתמכרים אל האלכוהול. נוסף על כך, האלכוהול הוא אמצעי בריחה מהמציאות. לא כולם יודעים איך להתמודד עם לחצי היומיום של החיים הבוגרים, ומוצאים 'נחמה' במשקאות אלכוהוליים.

מכון גמילה לטיפול בהתמכרות לאלכוהול - מכורים מחלימים

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים