צור קשר
הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

מוסד גמילה מהימורים

מוסד גמילה מהימורים נועד לסייע למכורים להיפטר מההרגל המגונה, לשוב לחיק בני משפחתם ולנהל שגרת חיים תקינה. מוסד הגמילה מכורים מחלימים מסייע למכורים לוותר על ההימורים באמצעות תמיכה קבוצתית וסיוע אישי. במכון עובדים מטפלים מקצועיים כמו מדריכים, מטפלי NLP, מטפלים באמנות לצד אנשי מקצוע דוגמת עובדת סוציאלית ופסיכיאטר המבצעים מעקב אחר המטופלים. עובדי המכון מעניקים יחס חם ואוהב למטופלים ומעודדים אותם כל הדרך להצלחה.

מוסד גמילה מהימורים – מתי כדאי לפנות

אנשים רבים ממלאים כרטיס לוטו דרך קבע, אך זה לא הופך אותם למהמרים כבדים. עם זאת, ישנם כמה דגלים אדומים שכדאי להתייחס אליהם, ואם הם מופיעים חשוב להפנות את האדם אל מוסד גמילה מהימורים:

  • ההימורים כסם – בדומה לסמים ואלכוהול, האדם משתמש בהימורים על מנת להרגיש טוב יותר עם עצמו. הוא משתמש בהימורים כתירוץ לברוח מחיי היום יום ולחוש את תחושת הניצחון ההולכת וקרבה, לטענתו.
  • חוסר שליטה בהימורים – המהמר לא מצליח לשים לעצמו גבולות ומתחיל להמר ללא סוף.
  • הימנעות מהתחייבויות – המהמר מזניח את התחייבויותיו כלפי בני משפחתו, עבודתו או חיות המחמד שבאחריותו.
  • מאבד עניין בתחומים שונים – אדם המכור להימורים מפסיק לבצע פעילויות אהובות כמו תחביבים, טיולים משפחתיים, מפגשים חברתיים ועוד.
  • משיג כסף בכל מחיר – מהמר כפייתי מבזבז את כספו על ההימורים: מזניח תשלומי חשבונות כמו מים וחשמל לטובת ההימורים, מוכר נכסים ואף גונב כספים מאחרים.
  • כשהסיכון גובר – אדם המכור להימורים נוטל סיכונים גבוהים יותר עם כל הימור והימור.
  • תחושת אשם גוברת – המכור חש כי עולמו חרב עליו, וכי אין נפש חיה המבינה את מצבו. על כן, לא אחת הוא שוקע בעצבות וחרדה.
  • בני המשפחה שמחמירים את המצב – במקרים רבים משפחתו של המכור מעודדת אותו להמר בכך שהיא נותנת לו כסף עבור ההימורים, מכיוון שהיא חוששת מתגובתו של המהמר או חרדה לשלומו. במקרה זה נוצרים יחסי תלות בין המכור לבני משפחתו.

כאן כדי לסייע

מרכז גמילה מהימורים נכון לסייע לכל מכור הפונה אליו. באמצעות תמיכה קבוצתית וליווי אישי ומקצועי, מוכיחים אנשי המקצוע במוסד שאפשר להתגבר על המכשולים, גם כשהמצב נראה אבוד. כמו כן, המוסד מטפל במקרים מורכבים יותר כמו מטופלים הסובלים משני סוגי התמכרויות או יותר.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים