צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  התמודדות עם תחלואה כפולה

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

  כאשר אנו מדברים על תחלואה כפולה, הכוונה היא לאנשים הסובלים מתלות בסמים ומהפרעה פסיכוטית או התנהגותית במקביל. כלומר, אם בעבר נטו להפריד בין שני תסמינים אלו, כיום מכירים בכך שאנשים רבים סובלים מתחלואה כפולה כאשר מרכז הגמילה מכורים מחלימים מציע טיפול המותאם לאנשים אלו. חוויתם טראומה בעברכם ולאורך השנים פתחתם תלות חמורה בסמים? הצוות הטיפולי שאנו מעסיקים ילווה אתכם לאורך כל שלב ושלב – עד להחלמה.

   

  רבים מאתנו שמעו על הביטויים 'התמכרות לסמים' ו'הפרעות נפשיות' והתייחסו אליהן בתור שני עולמות נפרדים. למעשה, גם בעולם הרפואה והפסיכולוגיה נהגו באופן דומה כאשר לאורך השנים האחרונות גוברת ההבנה כי חולים רבים נופלים בין הכיסאות בשל אבחנה שגויה. מדוע? במקרים רבים, מטופלים רבים מאובחנים כבעלי נטייה התמכרותית – בין אם לאלכוהול, סמים ועוד; התמכרות אשר באה להסוות את קיומם של הדיכאון והטראומה ולהדחיק אותם. מתי ניתן לראות כי להתמכרות זו מתווספת ההפרעה הנפשית? כאשר החולה חווה ירידה משמעותית בתפקוד היום-יומי שלו או שמא הוא מבצע התנהגות לא אופיינית או אלימה.

  חשוב לציין כי במקרים בהם המחלה הנפשית קדמה להתמכרות, החולה יפתח תלות באלכוהול או בחומרים אסורים כדוגמת סמים קשים. וזאת, בכדי למלא את תחושת הריקנות שנוצרה עקב מצבו הנפשי של החולה. כך או כך, כדי להתמודד עם מצב רפואי ורגשי מורכב זה, יש לקבל סיוע מותאם אישית למטופל. טיפול זה יתבסס על ראייה רב-מערכתית. למה הכוונה? ראשית, בבואו של החולה להתאשפז במרכז גמילה, הוא יהיה במעקב של אנשי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה. לצד הסיוע הרגשי והתרופתי, המטופל ישתלב במסגרות פרטניות וקבוצתיות – ליווי מקיף אשר יסייע לו להתגבר על דפוסי הפעולה שפיתח.

   

  לסייע למטופלים שלב אחר שלב

  על החולה הסובל מתחלואה כפולה להתמיד בטיפול. כך, הוא יוכל להתמודד עם המציאות המורכבת המקיפה אותו תוך שימוש בכלים שרכש במסגרת השיקום. סובלים מטראומה ופיתחתם התמכרות לתרופות או לסמים? אחד מקרובי משפחתכם מתנהג באופן יוצא דופן ואתם חוששים למצבו הבריאותי? אנו, במרכז הגמילה מכורים מחלימים, נשמח לעמוד לרשותכם: החל מגמילה פיזית, טיפול נפשי והתנהגותי ועד הכוונה לחיי קהילה שלמים ואיכותיים – נסייע למטופלים שלב אחר שלב.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים