צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול הופך לחיוני עבור אנשים המתמכרים לחושת ה"היי" שמעניקים לגופם חומרים אלה. רובנו נתקלים בלא מעט מצבים מורכבים במהלך חיינו. למעשה, המצבים יכולים להיות מורכבים עד כדי כך שנחפש דרך "לברוח" מהם בעזרת צפייה בסרט, קריאת ספר טוב או טיול בחו"ל. אך ישנם אנשים הבוחרים באמצעים שנויים במחלוקת כמו סמים ואלכוהול כדי לברוח מהמציאות, ועל כן הם זקוקים בדחיפות לסיוע מקצועי. מרכז הגמילה מכורים מחלימים מעסיק צוות מטפלים מקצועי המסייע למכורים לצאת מהמצב שאליו הם נקלעו.

  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול – דברים שכדאי לדעת על התמכרויות

  המכור יכול להיות כל אחד – בן משפחה, חבר קרוב או עמית לעבודה אשר מעד וצריך לעבור שיקום. ישנם סוגי התמכרויות שונים – סמים, אלכוהול, מין, הימורים וכדומה. עם זאת, קיימים פרמטרים המשותפים לכל סוגי ההתמכרויות:

  • המכור מפתח תלות חיצונית בחומר – המכור זקוק לאלכוהול או לסמים על מנת להיות מאושר ולהרגיש טוב עם עצמו. לא מדובר ברגשות פנימיים, אלא בגורם חיצוני המסייע לתחושה הטובה.
  • משליכים את ההתמודדות על החומר – פעמים רבות המכורים נמנעים להתמודד עם בעיה מסוימת ומשליכים את ההתמודדות על הסמים או האלכוהול ש"יעזרו" להם בעת צרה.
  • שינויים קיצוניים במצב הרוח – המכור מראה בדרך כלל סימני עצבנות, זעם, חוסר סבלנות ואף אלימות כלפי הקרובים אליו.
  • סירוב לפנות לעזרה – מכורים רבים אינם מודעים לבעיית ההתמכרות, או שאינם מוכנים לוותר עליה. משום כך, פעמים רבות הם יתנגדו לפנייה לעזרה.

  איך מטפלים בבעיית סמים ואלכוהול?

  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול משתנה מאדם לאדם בהתאם לנתונים הפיזיים והרגשיים שלו. כאשר האדם מגיע למכון גמילה, הוא עובר בדיקה מקיפה אשר נועדה להתאים לו את הטיפול הנכון עבורו. בשלב הראשון עוברים המטופלים תהליך גמילה פיזי שבמהלכו מרגילים את הגוף להסתדר ללא הסמים והאלכוהול.

  בדרך כלל הגמילה הפיזית נמשכת כ-30 יום. לאחר מכן, עובר האדם טיפול רגשי ורוחני שימנע ממנו לחזור להתמכרות שלו. טיפול זה עשוי להימשך בין שלושה חודשים ועד שנה, בהתאם להתקדמותו של המטופל. במרכז גמילה מאלכוהול וסמים איכותי מצויים אנשי מקצוע שונים כמו מטפלים באמנות, פסיכותרפיסטים או מטפלי NLP המסייעים לאדם שלב אחר שלב.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים