צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  סמים ממריצים

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

  התמכרות לסמים, בניגוד למה שנהוג לחשוב, אינה מאפיינת קבוצות חתך מסוימות באוכלוסיה, אלא היא עשויה לקרות לכל אדם ואדם. בקטגוריות הסמים אנחנו פוגשים לא מעט קבוצות – סמים מדכאים, סמים ממריצים, סמי הזיות וכדומה. בדרך כלל המשתמש מתחיל במינוני שימוש נמוכים ובהדרגה מעלה את המינונים עד שלבסוף מוצא עצמו מכור. מרכז גמילה והחלמה מכורים מחלימים שם לו למטרה לסייע למכורים להיגמל ולשוב לחיים.

  האמת על סמים ממריצים

  סם הוא ההגדרה של כל חומר פסיכואקטיבי, שאינו מזון, המשנה מבחינה כימית את תפקוד האורגניזם. וכיוצא בכך, בקטגוריה זו כלולים מחד סמי רחוב, סמי פיצוציות שאינם חוקיים ומאידך, גם סמים חוקיים – קפאין, אלכוהול, רטאלין וכדומה. סמים ממריצים הם סמים המעוררים את המשתמש הן מבחינה פיזיולוגית (קצב הלחץ ולחץ הדם מוגברים, למשל) והן מבחינה פסיכולוגית. וברחבה –

  • גם בקטגוריה זו אנו פוגשים סמים חוקיים ולא חוקיים הממריצים את הפעילות המוחית – אמפטמינים (ספידים), קראק וקוקאין, אקסטזי, ניקוטין, קפאין, רטאלין, אדרל ועוד.
  • הסמים המעוררים הם בעלי השפעה עוצמתית על המשתמש – הם מעלים את הערנות, החיוניות והביטחון העצמי ובשל כך מהווים "כוח חיזוק" או בריחה "נעימה" וזמנית מן המציאות.
  • יחד עם זאת, הסבילות לסמים המעוררים מתפתחת במהירות. כלומר, כדי לקבל את אותו האפקט העוצמתי של השימוש הראשוני, יש צורך בכמויות גדולות יותר של סם.
  • שימוש ארוך טווח בסמים מוביל להתפתחות סימפטומטים הדומים לאלו של הסכיזופרנים – דלוזות והלוצינציות.
  • מלבד תחושות הסבילות, מתפתחות גם תחושות נסיגה חריפות לאור אי-שימוש בסם (ולכן הגמילה מהסמים הממריצים נוטה להיות קשה ומכאיבה).
  • ההיחשפות לסם משנה את התקשורת בין תאי העצב במוח ומשבשת את הפעילות התקינה.

  מה מאפיין מכורים?

  התלות בסם מתאפיינת ב-3 מאפיינים עיקריים – סבילות לסם, נסיגה ושימוש כפייתי. השימוש הכפייתי מתאפיין בכך שהאדם מאבד את השליטה על חייו ורוב סדר יומו סובב סביב השגת החומר והשימוש בו. הסם מהווה "כרטיס בריחה מהיר" מהמציאות הבעייתית של המכור שאינו מבין שבהדרגה היא פוגמת בחייו יותר. תהליך הגמילה הוא קשה, מכאיב אך הכרחי כדי שהמכור יטול את השליטה חזרה לחייו. ולכן, עליו לעשותו בסביבה מכילה, תומכת, מקצועית ומנוסה. בעמותת מכורים מחלימים, המנוהלת בידי מר צור רפאל, מכור נקי מזה שנים, הצוות המקצועי מורכב גם ממכורים לשעבר שחוו את התהליך המכאיב על בשרם וכעת מושיטים יד לסיוע לחבריהם לצרה. זו לא בושה לבקש עזרה ולהזדקק לה.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים