צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  מכורים מחלימים

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול טיפול גמילה מהימורים גמילה מקוקאין גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות שנים עשר הצעדים תעודות והסמכות התמכרויות בימינו והטיפול בהם דיכאון וחרדה מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי תחלואה כפולה כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות לאלכוהול מה מביא אדם להיות מכור להימורים? סמי פיצוציות תרופות מרשם התמכרות לסמים

  רובנו חוטאים בהתמכרויות שונות כמו כסיסת ציפורניים. התמכרויות אלה אמנם פוגעות במראה האסתטי שלנו, אך אינן פוגעות בשגרת יומנו או בתפקוד התקין. עם זאת קיימות התמכרויות רבות הפוגעות בחייהם של מבוגרים רבים. עמותת מכורים מחלימים נועדה עבור מכורים מחלימים המצויים בקרב בוגרים מעל גיל 18 אשר סובלים מהתמכרויות שונות ומעוניינים להחזיר לעצמם את החיים התקינים שאבדו להם. כאן תוכלו למצוא אנשי מקצוע ומכורים נקיים אשר ישמחו לסייע ולהעלות את המודעות לתופעת ההתמכרות המדאיגה. 

  בעקבות אילו התמכרויות פונים אנשים לפגישות מכורים מחלימים?

  קיימות התמכרויות לא מעטות אשר עלולות לפגוע באיכות החיים ובתפקוד היום יומי. אלה שלוש מבין ההתמכרויות המרכזיות ביותר שעמן מתמודדים המכורים בישראל:

  • אלכוהול – משקאות אלכוהוליים כדוגמת בירה נועדו להנעים את זמננו במסיבות. העניין הוא שיש אנשים, שלוקחים את נושא שתיית המשקאות האלכוהוליים כמה צעדים קדימה. אז כאן לחץ חברתי ושם עוד קצת בירה בסיום יום עבודה מוצלח, ואנו עלולים למצוא עצמנו על המסלול המהיר להתמכרות. מעבר לכך, ישנם מקרי התמכרות הקורים בעקבות השפעה מההורים, ועבור אחרים מדובר בבריחה ממציאות לא נעימה. 
  • סמים – רבים אוהבים את תחושת ה"היי" שמציעים להם הסמים. כי לאחר יום עבודה קשה, או פרידה מהחברה, תמיד יש את הסמים המנחמים. כאשר בני אדם מפתחים תלות בסמים, הם עושים הכול כדי להשיג יותר כסף ולאחר מכן יותר סמים, וכך בזמן שחבריהם מתקדמים בחייהם, הם כבר יושבים על גבי ספסל הנאשמים. 
  • הימורים – התמכרות למשחקי קלפים הינה תופעה נרחבת בקרב בוגרים, המנסים בתמימותם את המשחקים פעם או פעמים מגלים כי הם אינם יכולים להפסיק להמר. וכך הם משחקים שוב ושוב במטרה ולנסות להחזיר את הכסף שאבד להם במהלך ההפסדים בהימורים. 

  מכורים מחלימים הם למעשה קבוצות של מכורים הפועלים יחד כדי להתגבר על הבעיה. כאשר מדובר במרחב המאפשר מפגש עם מכורים בגילם אשר חוו חוויות דומות, קל להם יותר להתמודד עם משבריהם האישיים, והם צועדים יחד בדרך אל הניצחון.

  מכורים אנונימיים להתמכרויות הפוגעות באיכות החיים

  מידע נוסף בנושא

  פגישות מכורים מחלימים

  כל מי שהיה מכור למשהו בחייו ואין זה משנה אם זה סיגריה או אלכוהול יודע כי הגמילה היא אחד הדברים הקשים בחיים, אותו אדם יודע כי פגישות מכורים מחלימים יכולה לסייע מאוד להיגמל. עליכם להבין כי אם אתם רוצים לגמול אדם מהתמכרות אותו אדם צריך קודם כל להכיר בכך כי יש לו בעיה. אם האדם לא מכיר בעובדה כי יש לו בעיה לא יעזור בית דין הוא לא יוכל להיגמל – ולכן חובה לקבל שיתוף פעולה מן המכור בכדי להתחיל בתהליך של התנקות מההתמכרות.

  פגישות מכורים מחלימים – מדוע קבוצת תמיכה כל כך יכולה לסייע לנו להיגמל?

  מדוע פגישות מכורים מחלימים יכולות לסייע לנו להתגבר על התמכרות? מה היתרון של פגישות אלו? אם כן ברגע שאתה מקבל תמיכה מאנשים אשר חווים אותו דבר כמוך, וברגע שאתה מבין כי אתה לא היחיד עם בעיה, תרגיש מוכן לטפל בבעיה שלך. לכן יש הסכמה גורפת אצל אנשי המקצוע כי קבוצת תמיכה יכולה לסייע רבות להיגמל וזה משהו שלא נתון בספק. עליכם להבין כי הדרך להיגמל עוברת דרך קבוצות תמיכה. לכן אם אתם רוצים לעזור לאדם קרוב אליכם להיגמל, שכנעו אותו להירשם לקבוצת תמיכה כזאת אשר תסייע לו רבות בכך.

  אל תגידו לא ידעתי – מכורים לחיים מציעה את קבוצת מכורים מחלימים הטובה בתחום

  אם אתם מחפשים אחר קורת גג שתסייע לכם להיגמל או לקרוב שלכם להיגמל, אתם צריכים להכיר את מכורים לחיים. מכורים לחיים הוא מכון גמילה מהמובילים בארץ. במכון גמילה זה עובדים אנשי המקצוע הטובים בשוק והם יסייעו לכם לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר. אל תטעו, מדובר בעבודה קשה ומורכבת שרק מומחים כמו שיש במכורים לחיים יכולים לעשות. רוצים את הטוב ביותר? אל תתפשרו ופנו אל מכורים לחיים – וכך תגדילו את הסיכוי של הקרוב שלכם לחיים נורמליים ורגילים, והכי חשוב – לחיים נקיים מהתמכרות כה מסוכנת וקטלנית אשר יכולה במקרי קיצון אף להרוג.

  שאלות נפוצות

  האם פגישות במכורים מחלימים יכולות לעזור לי להתגבר על ההתמכרות?

  פגישות מכורים מחלימים בהחלט יכולות לתרום, התמודדות משותפת יחד עם אנשים החווים בעיות דומות מדרבנת ותורמת למטופל לרצות להגיע להחלמה מלאה.

  האם הפגישות מתאימות לכל גיל?

  פגישות מכורים אנונימיים במרכז מכורים לחיים מתאימות לגילאי 18 ומעלה הסובלים מהתמכרויות שונות ורוצים להחזיר את השליטה בחייהם לידיים שלהם.

  למה לבחור במרכז מכורים לחיים?

  מרכז מכורים לחיים מנוהל על ידי צור רפאל, שבעברו היה מכור בעצמו. צור וצוות המרכז מעניקים למטופלים טיפול מבין, מקצועי ומלווים אותם אל עבר ההחלמה וגם לאחריה.