צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  טיפול בהתמכרות לקנאביס

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

  המעמד החברתי והתרבותי של הקנאביס נמצא בעלייה מתמדת – יותר ויותר מדינות מרחבי העולם מחוקקות לגליזציה וגם בישראל נראה שהקנאביס עלה על גל חיובי של חקיקת אי-הפללה. אם כך, כיצד משתמשים בחומר מוצאים עצמם בעת טיפול בהתמכרות לקנאביס? מכון גמילה מסמים מכורים מחלימים מציע מגוון תכניות גמילה מותאמות עבור מכורים בכדי שיוכלו לשוב ולעמוד על רגליהם.

  טיפול בהתמכרות לקנאביס – יש חיה כזו

  חשוב לציין שלא בכדי משפחת הסמים הקנבואידיים (המופקים מצמח הקנאביס) נחשבת לסמים קלים יותר, שכן קיימים הבדלים ברורים בעוצמות ההשפעה בין הסמים הקשים לסמים הקלים. גם הדעות המוטעות שצרכני קנאביס ידרדרו לסמים קשים וכבדים יותר הופרכו. יחד עם זאת, האפשרות להתמכר לקנאביס קיימת בהחלט, בדיוק כפי שניתן להתמכר למשחקי מחשב או לקניות. ובהרחבה –

  • הקנאביס נחשב לחומר פסיכואקטיבי שכן הוא משפיע על הפעילות המוחית.
  • לשימוש בקנאביס ישנן שתי השפעות עיקריות – הקלה ושיכוך כאבים וכן תחושת 'הסוטול' – תחושת האופוריה והרגיעה. ישנם משתמשים שבוחרים להשתמש בקנאביס הרפואי כדי להקל על כאביהם, אחרים בוחרים להשתמש בו דווקא לשם תחושת הסוטול ואחרים נהנים משני העולמות.
  • מינון 'יתר' של קנאביס עשוי להוביל למגוון תופעות פסיכולוגיות – הזיות, דלוזיות, התקפי פאניקה, דה-פרסונליזציה ועוד.
  • נמצא קשר מחקרי נרחב כי עישון קנאביס קבוע בגיל ההתבגרות פוגע בהתפתחות המוחית. זוהי תקופת חיים בה ההתפתחות הנוירולוגית רגישה יותר לשינויים ולהשפעות.
  • הקנאביס מפעיל את מערכת החיזוק והתגמול – מערכת עצבים מוחית היוצרת תחושות עונג כתגובה לגירויים אחדים ובכך משפיעה על ההתנהגות, משום שהיא מחזקת התנהגויות הגורמות לנו לעונג ומגדילה את הסיכוי שיחזרו על עצמן בעתיד.

  מערכת החיזוק ממלאת תפקיד פעיל ביצירת תופעות התמכרות. גם הקנאביס מפעיל את המערכת הזו.

  • מערכת החיזוק המופעלת משפיעה על הרצון לשוב על ההתנהגות ולצרוך את הסם. גם במקרה של סמים קלים מתפתחת הסבילות, אם כי פחות מהירה מסמים קשים, המושפעת משינויים עצביים במוח ומהסתגלות לחומר.
  • המכור לסם הקנביאודי צפוי לסבול מתסמיני גמילה 'קלים' יותר באופן יחסי – דכדוך, צמרמורות ובחילות.

  על גמילה מקנאביס

  אנשים בעלי קשיים רגשיים יהיו מועדים יותר להתפתחותה של התלות. במהלך טיפול גמילה מקנאביס הם ילמדו מיומנויות אדפטיביות יותר להתמודדות רגשית. אם בין השורות הללו אתם מוצאים עצמכם מזדהים עם הכתוב ומרגישים שהעישון מתחיל להשתלט על חייכם ואתם מאבדים בו אחיזה, אל תתביישו ופנו לקבלת סיוע. מגיע לכם.

   

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים