צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  גמילה ממשככי כאבים

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

  לכאורה מדובר בתרופות מרשם בהמלצתו של הרופא או תרופות בהמלצתו של הרוקח, ולכן אין שום דבר רע או מזיק בצריכתם. אם כך כיצד אנשים מוצאים עצמם במכון גמילה ממשככי כאבים, בדומה למכורים אחרים שהתמכרותם ברורה יותר בהרסנותה? מרכז גמילה והחלמה, מכורים מחלימים, מהווה את המשענת הנחוצה לכל מכור או מכורה המבקשים להחלים ממחלתם ולהשיב לעצמם את השליטה בחזרה.

  מדוע גמילה ממשככי כאבים הכרחית?

  משככי כאבים הם סם חוקי שנועד לשפר את איכות חייו של הסובל ולהקל על כאביו. אם כך, כיצד השימוש הזה הופך להתמכרות? גם כאן הנושא המרכזי הוא מידות התלות והמינונים. גמילה ממשככי כאבים הכרחית משום שבדומה לתלות בסמים אחרים, קשים ובלתי חוקיים, ההתמכרות מזיקה לבריאותו ולחייו של המכור. ובהרחבה –

  • בדרך כלל ההתמכרות למשככי כאבים נוצרת לאחר שהמכור סבל מכאבים פיזיים בעקבות מחלה או תאונה.
  • משככי כאבים רבים הם זמינים, נגישים וממכרים ולכן נועדו לצריכה מוגבלת על פי המלצתו של הרופא.
  • התלות במשככי הכאבים מתאפיינת בתופעות הדומות להתמכרויות אחרות –
  • סבילות – כדי לקבל את אותו אפקט ההקלה והשיכוך, המכור נאלץ להגביר את מינוני הצריכה משום שהמוח מסתגל ומתרגל לשימוש.
  • נסיגה – בעת שהמכור אינו משתמש בסם הוא סובל מתופעות לוואי נפשיות ופיזיות קשות (הנקראות גם כקריז).
  • שימוש כפייתי – המכור מאבד את שליטתו בצריכת הסם. צריכת הסם משתלטת על שגרתו הסובבת סביב הסם. מכורים עשויים למצוא עצמם מזייפים מרשמים או אפילו רוכשים משככי כאבים מהשוק השחור או מדמויות פליליות אחרות.
  • בשל הנורמטיביות של צריכת משככי הכאבים, השימוש בהם הופך לשגרתי ונפוץ ואנשים רבים לא מבינים את חומרת המצב של השימוש הקומפולסיבי.

  הגמילה מהסמים

  גמילה ממשככי כאבים מתאפיינת במאפייני גמילה – נדודי שינה, אי שקט, בחילות, עצבנות, כאבי שרירים, הקאות, מצבי רוח משתנים ועוד. מסיבה זו, מכורים רבים מתקשים להתניע את תהליך הגמילה ולהתמיד בו. ולכן, חשוב מאוד שתהליך הגמילה יתבצע במסגרת מקצועית ומלווה בידי רופא כדי שיכלול טיפול תרופתי חלופי ומבוקר כדי לספק הקלה רפואית מחד, ומאידך כדי למנוע התמכרות לסמים נוספת.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים