צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  מרכז יום

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

  במרכז קיימות תוכניות אקסטרניות (אמבולטרי), ללא צורך באישפוז מלא.

  התערבות משפחתית.

  קיימת אפשרות לביקורי בית ולשילוב המשפחה בתכנית הטיפולית.

  במקרים רבים ניתן לטפל במגוון התמכרויות, בעיות ריגשיות ומשברי חיים בעזרת מטפלים מקצועיים. לאחר שיחת אבחנה ראשונית נבנית על ידי הצוות הטיפולי תכנית אמבולטורית בהתאם ליכולותיו וצרכיו של המטופל.

  הטיפול האמבולטורי משלב קבוצות טיפוליות ומפגשים פרטניים בחדר הטיפולים עם מטפלים שונים בהתאם לתכנית הטיפולית.

  הטיפול משלב את השיטות הבאות:

  NLP, CBT, פסיכודרמה, עובדת סוציאלית, שיטת 12 הצעדים, פסיכיאטר וטיפול באומנות.

  כמו כן את המטופל ילווה חונך, עם נסיון טיפולי מוכח שילווה את המטופל לכול אורך הדרך ויהיה זמין עבורו גם ברגעי משבר. הקשר עם החונך הוא קשר אישי שמבוסס על אמפתיה ועל מטרה משותפת אחת שהיא לצאת לחופש מתלות בהתמכרות מכול סוג שהיא.  

   

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים