צור קשר
הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

טיפול גמילה מאלכוהול

גמילה אלכוהול הימורים מזיקים התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול גמילה מסמים גמילה מסמים גמילה מאלכוהול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמכרות לסמים קלים גמילה מהימורים כיצד לחפש מרכז גמילה מסמים? מרכז גמילה מהימורים: לחזור לדרך הישר מרכז גמילה מאלכוהול: לפנות לאנשי המקצוע מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים מכון גמילה מהימורים: פתרון מומלץ ההשלכות של התמכרות לסמים התמכרות להימורים: כיצד לזהות האם אתם מכורים? התמכרות לאלכוהול: לזהות את הסימנים גמילה מסמים קשים, קלים ומשככי כאבים גמילה מהימורים: לשבור את התלות מה חשוב לדעת על גמילה מאלכוהול? מרכז גמילה: מה חשוב לדעת? מכון גמילה מסמים: לרכוש כישורים חשובים חשיבותו של מכון גמילה מאלכוהול ייחודיות המסגרת טיפול גמילה מאלכוהול הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה טיפול בהתמכרות לאלכוהול סדנאות והרצאות מרכז יום טיפול בהתמכרויות לסמים  התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה כצעד ראשון לחיים בריאים  מכון גמילה מהימורים מוסד גמילה מהתמכרויות מוסד גמילה מסמים מוסד גמילה מאלכוהול שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה מסמים לנוער גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים מכורים מחלימים מרכז גמילה מאלכוהול מכון גמילה לטיפול בהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה מהימורים טיפול התנהגותי תחלואה כפולה מרכז לטיפול בהתמכרויות לסמים מכון גמילה מהתמכרויות לסמים תהליך גמילה מסמים גמילה מהימורים טיפולי גמילה מאלכוהול התמכרות להימורים התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

כל אחד מאתנו נחשף לכמויות קטנות של אלכוהול במהלך חייו. לפעמים זה היין של הקידוש, ובמקרים אחרים אנו שותים בירה עם חברים על חוף הים. אבל ישנם אנשים שעבורם האלכוהול הוא שגרת חיים וחלק בלתי נפרד מהתפריט היומי. אנשים כאלה צריכים לעבור טיפול גמילה מאלכוהול, היות והטיפה המרה פוגעת בחייהם ומשבשת את השגרה היומית שלהם ושל בני משפחתם. מרכז גמילה מכורים מחלימים, המצוי בהרי ירושלים, מסייע למכורים להשתקם ולחזור לשגרת יומם.

טיפול גמילה מאלכוהול הגורם לנזקים בריאותיים

מעבר לתלות שמפתח האדם באלכוהול, תלות אשר משנה את התנהגותו ומרחיקה אותו מבני המשפחה וחבריו הטובים, צריכת יתר של אלכוהול עלולה להוביל לנזקים בריאותיים חמורים. אלה כמה סיבות שבגללן טיפול גמילה מאלכוהול חיוני כל כך:

  • נזק לתפקוד המוח – האלכוהול מרחיב את העורקים בגוף והופך לחומצות שומן אשר מכסות את הסיביים העצביים במוח ובקליפת המוח. כתוצאה מכך, יכולת הדיבור של המכור נפגעת, הוא מתקשה לזכור מידע ומצב רוחו משתנה לרעה. מעבר לכך, האלכוהול פוגע בשכבה השלישית של המוח הנקראת "מוחון". תפקידו של המוחון הוא לשמור על שיווי המשקל ולתאם את תנועתם של השרירים בגוף. כשהמוחון אינו מתפקד היטב, האדם עלול להתקשות לשמור על שיווי משקל ותנועותיו יהיו רופפות.
  • פגיעה בכבד – מנזקי האלכוהול הידועים הם הפגיעה בכבד. במצב תקין מסלק הכבד את האלכוהול מהגוף, אך כאשר מופעל עליו עומס בלתי רגיל, האיבר מתקשה לעשות זאת ונמצא בסכנת קריסה.
  • פגיעה בכליות – בבירה מצוי אחוז גבוה של חומר השתנן, שהוא התוצר המתקבל לאחר פירוק חלבונים בגוף ומופרש בסופו של דבר על ידי השתן. כאשר ריכוז השתנן בגוף עולה כתוצאה משתייה מרובה, הוא פוגע בתפקודן של הכליות.
  • לא לנשים הרות – שתייה במהלך חודשי ההיריון עלולה לפגוע בהתפתחותו של העובר ואף להסב לו נזק מוחי.
  • השמנה – האלכוהול גורם לעלייה במשקל, שכן המשקה האלכוהולי כולל קלוריות צפופות. נוסף על כך, הכבד רגיש לחומר האתנן המצוי באלכוהול, והוא הופך את כל הנוזלים כמעט לקלוריות.

נלחמים על החיים

מעבר לשינויים במצב רוח שעלול לחוות האלכוהוליסט, ראינו שהוא עלול לסכן את בריאותו. מסיבה זו, טיפול בהתמכרות לאלכוהול חיוני כל כך. אם יש לכם קרוב משפחה או חבר המכור לטיפה המרה, חשוב להפנות אותו למרכז גמילה מאלכוהול כדי להציל את חייו.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים