צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  תרופות מרשם

  תרופות מרשם – (משככי כאבים, כדורי הרגעה וכדורי שינה)

  בשנים האחרונות תרופות מרשם הפכו להיות פופולריים מאוד, מכורים רבים מגיעים אלינו עם התמכרות לתרופות מרשם.

  האנשים שמגיעים אלינו לטיפול מרביתם מלומדים משכילים ואינטליגנטים, קצינים מורים בבית ספר גננות בדימוס ובהווה וכאלו שנקלעו לבעיות רפואיות והתמכרו לאופיאטים כאלו או אחרים. רבים מן הנגמלים מכורים לכדורי הרגעה ואו שינה ומשככי כאבים.

  לכאורה נדמה שזה בסדר מכיוון שזה לא סמים שקונים ברחוב אצל סוחר סמים כמו "הנרקומן המצוי" אלה עומדים בתור בקופ"ח וזה במרשם רופא אז זה בסדר, אלה ההפך הוא הנכון מצינו בקרב מכורים לתרופות מרשם, מניפולציות שקרים וקומבינות שלא היו מביישים נוכלים מקצועיים, לזייף חתימות של רופאים, לרוץ בין בתי מרקחת שונים ברחבי בעיר עד למציאת הכדורים ולעיתים להגיע לסוחרי סמים שמוכרים את הכדורים בשוק שחור והרשימה עוד ארוכה, שלא לדבר על התפקוד הלקוי והנמוך כאשר צורכים את הכדורים, טשטוש, עייפות, שינה מרובה וחוסר אחריות סביבתית ואישית.

  נהוג לומר כי אין הבדל גדול בין מכור שקונה סמים בתחנות סמים ומסתבך עם החוק לבין זקנה שנוטלת כדורים ללא הבחנה וגבול. בתוצאה הסופית שניהם הורגים את עצמם בהדרגה תוך כדי הרס עצמי ממושך. בעידן של היום המושג של "נרקומן" הולך ונעלם יותר ויותר אנו פוגשים אנשים שמכורים לתרופות מרשם כגון:

  1. משפחת אופיאטים (מדכאים) הירואין עכשיווי – פרקוסט, סאבוטקס, אוקסיקונטין, אוקסיקוד (נוזלי), מתדון/אדולן, טארגין, מדבקות פנטניל טארמדקס ועוד.
  2. כדורי הרגעה/ אנטי חרדתי – קלונקס, זאנקס,וואליום (אסיוול), וואבן, לוריואן ועוד.
  3. כדורי שינה – בונדורמין , סטילנוקס, אמביאן ,נוקטורנו, אימובן ועוד.

  אם אתה חושב לא פעם ומבטיח שתפסיק להשתמש בסם ואינך מצליח זה הזמן לייצר שינוי אמיתי בחייך. הרם טלפון ואנו נעזור לך בצורה מקצועית אמפתית ודיסקרטית להיגמל ממה שאתה כל כך רוצה.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים