צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  מרכז גמילה לסיוע למכורים

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול טיפול גמילה מהימורים גמילה מקוקאין גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות שנים עשר הצעדים תעודות והסמכות התמכרויות בימינו והטיפול בהם דיכאון וחרדה מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי תחלואה כפולה כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות לאלכוהול מה מביא אדם להיות מכור להימורים? סמי פיצוציות תרופות מרשם התמכרות לסמים

  החיים כבוגרים עלולים להתגלות כלא קלים כלל וכלל; הלחץ למצוא עבודה, להתמסד, לשרוד את החודש תוקפים אותנו במלוא הכוח, ולפעמים ההשפעות הן הרסניות, עד כדי התמכרות. כשזה קורה, מרכז גמילה הוא המקום הנכון לפנות אליו כדי לקבל סיוע מטעם מקצוענים ואנשים שעברו תהליך גמילה דומה. עמותת מכורים מחלימים היא עמותה מקצועית אשר מסייעת לבוגרים מעל גיל 18 להיגמל מהתמכרויות כמו לסמים, אלכוהול או הימורים ומעניקה להם את הכלים הנכונים להתמודדות ולהמשך חיים תקינים ומלאים. 

  איך יודעים שיש צורך לפנות אל מרכז גמילה

  פעמים לא מעטות ההורים עומדים חסרי אונים מול ילדיהם שעד לאחרונה ביקשו את קרבתם וכעת רק מתרחקים מהם. אלה כמה סימנים שעלולים להעיד על הצורך לפנות אל מרכז גמילה מקצועי לקבלת טיפול:

  • החבר נעלם פתאום? – חברים טובים ודואגים ישימו לב כשהחבר הטוב מנתק לפתע קשר במפתיע, ומתחמק ממפגשים חברתיים. לעיתים, הדאגה עלולה להתגלות כמוצדקת… 
  • מלווים כסף ללא סיבה – בני אדם המעוניינים לצרוך סמים ואלכוהול או להשתתף בהימורים עשויים לבקש הלוואה כספית מבלי לפרש את הסיבה לכך. 
  • מצויים במתח רב – צריכה מוגברת של אלכוהול, צריכת סמים או הפסדים חוזרים ונשנים בהימורים גורמים למתח ולחרדה. מכורים עלולים להפגין תופעות אלה ולפגוע מילולית ולעתים אף פיזית בבני משפחה או חברים. 
  • פיגור בלימודים או בעבודה – הסתבכות בהימורים גוררת אחריה היעדרויות ממושכות מהלימודים ומהעבודה וכתוצאה מכך, נפגע התפקוד. 
  • זה עובר במשפחה – לעתים ההורים עצמם יכולים להיות גורם ישיר או עקיף להתמכרות של כל אדם שגדל במשפחה כזו. 

  ההשפעות המזיקות של ההתמכרויות

  הסכנות שבהתמכרות להימורים לדוגמה הן רבות, ולכן חשוב למהר ולפנות אל מרכז גמילה. כך, צריכת סמים מוגברת עלולה להוביל למחלות שונות ובמקרים של צריכה מוגזמת גם למוות. צריכת אלכוהול בכמויות גבוהות פוגעת בתפקודי הכבד והכליות, שכן איברים אלה אינם מסוגלים להתמודד יותר עם האלכוהול המוגבר הנכנס אל הגוף. כמו כן, האלכוהול עלול לפגוע במוח ובמערכת החושים (ראייה, טעם או שמיעה), כמו גם לגרום להשמנת יתר.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים