צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  דיכאון וחרדה

  דיכאון לכשעצמו היא תופעה שכיחה ומורכבת במיוחד בעידן העכשווי. דיכאון וחרדות הולכות ביד אחת עם נטייה למציאת פתרון לתחושות קשות אלו. לעיתים הפתרונות הטובים להתמודדות עם דיכאון ואו חרדות הוא שתיית אלכוהול או לסירוגין כדורים/ סמים או שניהם יחד ללא פרופורציה וכך במקרים רבים מתפתחת תלות והתמכרות (תחלואה כפולה).

  הדיכאון מוגדר כהפרעה נפשית במצב הרוח של האדם וככזה הוא משפיע בצורה מאוד דרסטית על מצבו הנפשי והפיזי של האדם הסובל ממנו. דיכאון ואו חרדה משפיע לרעה בתפקוד ובאיכות חייו של האדם הסובל ממנה. דיכאון ואו חרדה לעיתים מופיע בנסיבות שונות ומגוונות זה יכול להיות תורשתי/גנטי, חוויות מן העבר או ההווה מצבי לחץ ומשבר כאלו או אחרים ועוד.

  הדיכאון יכול להתבטא ברמות שונות, לעיתים זה דיכאון המוגדר כקל בשמו דיסטמיה – ועד לדיכאון מג'ורי קליני שהוא קשה ומורכב יותר. דיכאון ואו חרדה היא לא תופעה של עצבות וחוסר מוטיבציה חולפים אלה מצב נפשי שהאדם סובל ממנו הוא נמשך פרקי זמן ארוכים עם תחושת חוסר אונים שלעיתים מביאה את האדם למחשבות ונטיות אבדניות ואף לניסיונות אבדניים ממשיים. 

  במקרים רבים אנשים סובלים מתחלואה כפולה, הפרעת נפש לצד התמכרות לסמים או אלכוהול. במקרים אלו הטיפול הוא משולב איזון נפשי והחלמה מהתמכרות פעילה.

  תסמיני דכאון וחרדה – חוסר אונים, חוסר תקווה, מחסור באנרגיה, עצבות כללית, תחושה של ייאוש, שינה מרובה או קשיי שינה, אי שקט, הרגלי תזונה לא מאוזנים, ריקנות גדולה, רגזנות, עייפות חוזרת ונשנית, חוסר רצון לשום דבר, תחושות חרטה ואשמה ועוד.

  אם אתה או מי מיקירך סובל מדיכאון ואו חרדות או תחלואה כפולה זה הזמן לפעול בנידון ולייצר צורת חיים נעימה יציבה ובעלת משמעות. הרם טלפון ואנו נעזור לך בצורה מקצועית אמפתית ודיסקרטית לעבור תהליך משמעותי ופרודוקטיבי.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים