צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  כיצד לחפש מרכז גמילה מסמים?

  שהות בתוך מרכז גמילה מסמים תעניק לכם את המענה המתאים ביותר. התחלתם לצרוך סמים קלים בתקופת בית הספר? לאורך בגרותכם עברתם לסמים כבדים וכעת אתם מכורים? אם אתם מכירים בהרס שיצרתם סביבכם ומעוניינים לפתוח דף חדש, אתם מוזמנים לפנות אל מרכז הגמילה מכורים מחלימים. אנו מכירים בקושי שלכם וברצון להתגבר עליו. בהתאם לכך, אנו נלווה אתכם לאורך צעדיכם הראשונים לעבר ההחלמה. זקוקים לעזרה ומעוניינים להיגמל מסמים? היכנסו עוד היום לאתר האינטרנט שלנו, התרשמו לטובה מהשירותים שאנו מציעים והרימו טלפון בהקדם.

   

  רבים מאתנו בטוחים כי סמים קלים לא ממכרים וכי ניתן להפסיק לצרוך אותם מתי שרק נרצה. עם זאת, ובמקרים שונים, הדרך מצריכת סמים אלו לסמים קשים וממכרים בהרבה היא קצרה ממה שנדמה. התחלתם להשתמש בסמים כבני נוער הלומדים בבית הספר? עברתם לאחרונה ניתוח ואתם סובלים מכאבים חזקים? הדרך היא קצרה ומהירה למדי לכדי פיתוח תלות בסמים פסיכו-אקטיביים. בשל כך, חשוב ביותר להתעניין במרכז גמילה בו תוכלו להיגמל מסמים.

  בבואכם לחפש אחר מרכז זה, יהיה עליכם להתמקד במספר פרמטרים עיקריים:

  1. ראשית כל, חשוב ביותר להתעניין בצוות הטיפולי ומהי המומחיות שלו. למה הכוונה? החל מהעובדים הסוציאליים, הרופאים והאחיות, המדריכים לצד צוות העובדים הנוסף, חשוב להתעמק בנושא זה ולברר מהי ההסמכה שלהם.
  2. השלב החשוב הבא הינו האווירה במרכז הגמילה עצמו. למה הכוונה? משום שאתם אמורים לשהות שם לאורך תקופה מסוימת, רצוי ביותר לברר כי האווירה במקום היא אכן נעימה וחיובית. לצד כל זאת, חשוב לבדוק כמה חדרים קיימים בתוך מרכז הגמילה וכמה אנשים ישהו אתכם באותו החדר.

   

  העזרה היא בדרך

  הצעד הראשון לעבר החלמה הוא ההכרה בקושי ובהתמכרות שלכם. כדי להמשיך בדרך זו, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם צוות העובדים של מכורים מחלימים. צוות עובדים זה יתאים עבורכם את תכנית הטיפולים. כך, תוכלו להתגבר על ההתמכרות הפיזית והרגשית ולצאת לדרך חדשה ואופטימית.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים