צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  גמילה מסמים קשים, קלים ומשככי כאבים

  גמילה מסמים תוביל לכדי שיקום חייו של המכור. ישנן סיבות שונות המובילות אנשים להתמכר לסמים: בין אם מדובר בבני נוער המתנסים בסמים קלים, מבוגרים הלוקחים משככי כאבים כדי להקל על הכאב או שמא מדובר בנסיבות אחרות – התוצאה היא עצובה וכואבת. במילים אחרות, שימוש קבוע בסמים יוביל בהדרגה להתמכרות בחומרים אלו. כדי למנוע הרס וכאב נוסף, אנו ממליצים לפנות אל מרכז הגמילה מכורים מחלימים. בזכות תכנית הטיפול המקיפה שלנו, כמו גם אנשי המקצוע שאנו מעסיקים – הדרך להחלמה היא אפשרית.

   

  אנו מוקפים סוגים שונים של סכנות, כאשר סמים הם דוגמא טובה לכך. אכן, סמים קשים כדוגמת חומרים אופיואידים, הלוצינוגנים וממריצים יכולים ליצור התמכרות חמורה ואף הרסנית בחייו של המכור. במילים אחרות, וככל שהמכור ממשיך להשתמש בחומרים אלו, כך הגוף מפתח סבילות לסמים. בשל הסתגלות מערכת העצבים לחומרים הפסיכואקטיביים, כך המכור יגביר את השימוש שלו בסמים ויהפוך לתלוי בהם. וזאת, כדי לזכות שוב בתחושת ההנאה והרגיעה שהסמים מעניקים.

  עם זאת, חשוב לציין כי לא רק הסמים האופיואידים או הדיסוציאטיביים יוצרים תלות חולנית והרסנית. למעשה, ניתן להתמכר אף לסמים המוגדרים קלים כמו למשל חשיש ומריחואנה. בנוסף, ניתן להתמכר גם לתרופות מרשם; תרופות אשר לכאורה מקלות על אנשים המתאוששים מניתוח או מחלה קשה. עם זאת, שימוש מוגבר בתרופות יכול להוביל גם כן לכדי התמכרות.

  כדי לשבור את המעגל ההרסני הזה, יש לפנות אל מכון גמילה מסמים. שהות במרכז זה, כדוגמת מכורים מחלימים, יסייע למטופלים להתמודד עם הנסיבות השונות שהובילו אותם לכדי יצירת ההתמכרות. בנוסף לכך, השהות במרכז זה תוביל לכדי גמילה פיזית מהצורך להשתמש שוב בסמים. אכן, תהליך זה ילווה בתסמיני גמילה כואבים לאורך כל הגוף. עם זאת, מדובר בשלב הכרחי וחשוב ביותר לעבר ההחלמה.

   

  לשבור דפוסי פעולה רעילים

  ההתמכרות לסמים קלים, קשים ותרופות מרשם יוצרת דפוסי פעולה רעילים. עם זאת, בזכות סיועה של עמותת מכורים מחלימים ניתן יהיה לפתוח בדף חדש. במילים אחרות, ובזכות המסגרת הטיפולית ההדרגתית והמקיפה שאנו מעניקים למטופלים, לצד היחס האישי והמכבד של צוות המטפלים, שבירת מעגל הקסמים אפשרי.  

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים