צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול טיפול גמילה מהימורים גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות להימורים התמכרות לאלכוהול מה מביא אדם להיות מכור להימורים? התמכרות לסמים

  מרכז גמילה מהימורים מציע למטופליו מגוון רחב של טיפולים וייעוץ: החל תכנית 12 הצעדים, טיפול CBT, פסיכודרמה כמו גם ליווי מצד צוות ההדרכה והרפואה – אין ספק שהשהות שלכם במרכז מכורים מחלימים יוביל לכדי התוצאה הרצויה. מחזיקים בדחף בלתי נשלט להמר? רוצים להרוויח כסף קל אבל מפסידים אותו ונכנסים חובות? כך או כך, בין אם אתם גברים, נשים או בני נוער – אין צורך לאבד עשתונות. הצוות המטפל של מכורים מחלימים יסייע לכם לחזור לדרך הישר.

   

  תופעת ההתמכרות להימורים היא עניין נפוץ למדי בחברה שלנו – ואין זו הפתעה כלל וכלל. לכאורה, מדובר בפעולה תמימה ביותר הכוללת ניחוש מספרי המזל או שליחת טופס הימור על משחקי ספורט. עם זאת, ולפני שאנו קולטים את הסביבה שלנו ואת אובדן השליטה על חיינו – אנו הופכים למהמרים כפייתיים.

  בשלב זה, ההימורים הופכים למרכז חיינו כאשר אנו מחפשים אחר מקומות נוספים להמר דרכם. כדי לממן הרגל מגונה זה, אנו לוקחים הלוואות ונכנסים למעגל קסמים בו אנו נאבקים להחזיק את הראש מעל המים. מתקשים לישון בלילות? האם ביצעתם עבירה בשל רצון לממן את ההימורים שלכם? כך או כך, מדובר במצב לא בריא – פיזית ונפשית כאחד.

  כדי להיגמל מדפוס ההתנהגות חמור זה, עליכם לפנות אל מרכז גמילה. במסגרת השהות שלכם במרכז זה, עיניכם ייפקחו ותבינו לאיזו צרה נקלעתם. במילים אחרות, ולאור הסיוע, הליווי והייעוץ ההדרגתי של אנשי המקצוע תוכלו לאט לאט לחזור לדרך הישר – כאשר אתם מאוזנים מבחינת גוף ונפש.

   

  לבקש עזרה ברגעי משבר

  חשוב להדגיש כי סיום השהות במרכז גמילה איננה מסמלת את תקופת ההתאוששות שלכם. כלומר, כאשר אתם חוזרים למציאות, יהיה עליכם להתמודד עם קונפליקטים שונים. עם זאת, ובמקום לברוח שוב להימורים, תוכלו להישען על הכלים שרכשתם. גם במקרים בהם אתם חוששים לברוח חזרה להתמכרות שלכם – אל חשש! אתם יכולים לפנות אל צוות העובדים של מכורים מחלימים ולבקש את עזרתם ברגעי משבר.

   

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים