צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  מה מביא אדם להיות מכור להימורים?

  התמכרות להימורים בדרך כלל חכמה מתוחכמת ומתחכמת וככזאת קשה לגילוי ואבחון מוקדם . גם כאשר המהמר מבין שיש לו בעיה הטיפול בבעיה קשה ומורכב אך אפשרי.

  מדוע ואיך אדם הופך להיות מהמר לכך יש סיבות רבות ומגוונות החל מהרצון לממש פנטזיות בדרך קצרה ומהירה מה שמאפיין כל מכור ועד לבריחה ממצוקות אישיות משפחתיות כלכליות וכו', לעיתים רבות בקרב המכור נמצאים מכורים אחרים במשפחה או בסביבה השנייה אשר אותם הוא מחכה ומנסה להתדמות. בגדול הסיבות מה מביא את האדם להיות מכור /מהמר פחות מעניינות בשלב זה, אלה מה ניתן לעשות בנוגע לבעיה וכאן צוות "מכורים מחלימים" נכנסים לתמונה בסיוע מקצועי ומקיף.

  המהמר הכפייתי בהדרגה יחצה כל גבול ועיקרון שאדם שפוי לא יעז לחצות. המהמר הכפייתי בשונה ממהמר מזדן יקדיש כל דבר לטובת ההימור גם אם זה מצריך ממנו לשלם מחיר יקר, ההתמכרות חזקה ממנו ומכל מחשבה בריאה שיש בקרבו. נהוג לומר שהמהמר אינו קונה טופס או משחק אלה הוא קונה את האשליה והפנטזיה שאם הוא יזכה אזי הכל יהיה בסדר ביחסיו עם העולם ועם עצמו וחוזר חלילה.

  התמכרות להימורים מאופיינת בחוסר יכולת לעצור את הדחפים הבלתי פוסקים שמהם סובל המהמר, לכן נדרשת כאן התערבות מקצועית ומקיפה.

  אם אתה חושב לא פעם ומבטיח שתפסיק להמר ואינך מצליח זה הזמן לייצר שינוי אמיתי בחייך. הרם טלפון ואנו נעזור לך בצורה מקצועית אמפתית ודיסקרטית להיגמל ממה שאתה כל כך רוצה.

  הימורים

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים