צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  האם אתה מכור להימורים – בדיקה

  בחן את עצמך - האם אתה מכור מהי גמילה? מידע מקיף על אלכוהול התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמודדות עם תחלואה כפולה חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים טיפול יעיל בהתמכרות - מכון גמילה מהימורים ההשלכות של התמכרות לסמים כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים? כיצד לזהות סימני התמכרות לאלכוהול? שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים מה חשוב לדעת לפני שפונים למרכז גמילה? לרכוש כישורים חשובים בעזרת מכון גמילה מסמים ייחודיות המסגרת הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה סדנאות והרצאות מרכז יום התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים? מוסד גמילה מהתמכרויות שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול טיפול גמילה מהימורים גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים אילו נזקים נגרמים מהתמכרות לאלכוהול? האם מכון גמילה יכול לעזור בטיפול בהתמכרות לאלכוהול? איך מתמודדים עם סכנות בהימורים? טיפול התנהגותי כיצד מתחילה התמכרות לסמים? התמכרות להימורים התמכרות לאלכוהול מה מביא אדם להיות מכור להימורים? התמכרות לסמים

  כשמדובר בהימורים, אנו חיים בתחושה של "לי זה לא יקרה". אחרי הכול, כל אחד מאתנו קנה פעם כרטיס לוטו ועקב בלהט ובמתח אחר פרסום המספרים. אמנם לא כל מי שקונה כרטיס בלוטו הוא מכור להימורים, אך קיימים סימנים אשר עלולים להוות כנורות אזהרה ולהעיד על התמכרות להימורים בלתי נשלטת. מעוניין לבצע בדיקה – האם אתה מכור להימורים? אם התשובה חיובית, מומלץ לפנות אל עמותת מכורים מחלימים – עמותה המטפלת במתמכרים רבים מדי יום ביומו, גם בכאלה שלא היו מודעים למצבם הבעייתי טרם כניסתם למרכז הגמילה.

  בדיקה – האם אתה מכור להימורים? כדאי לשאול את עצמך את השאלות הבאות

  כמו כל אחד מאתנו, גם מכור להימורים לא אוהב להודות בטעויות ולציין שיש לו בעיה, אך דווקא ההודאה בבעיה היא השלב הראשוני בהליך הריפוי. אם אתה חושש שיש לך בעיית הימורים, אלה כמה שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך:

  • האם החסרת מהלימודים או העבודה כדי להמר – כולנו צריכים לקחת חופש מההתחייבויות שלנו על מנת להתרענן מדיי פעם או לטפל בסידורים דחופים. אך אם לא הגעת למקום העבודה או הלימודים במיוחד כדי להמר, זה עלול להיות תמרור אדום עבורך.
  • האם לאחר שאתה מפסיד בהימורים, אתה חש בצורך להמר שוב – מכורים המפסידים כסף בהימורים מעוניינים להחזיר לעצמם את הכבוד האבוד, ועל כן הם מהמרים שוב.
  • האם הימרת מעבר למה שתכננת – אם כן, ייתכן שאתה מתחיל לאבד שליטה על ההימורים.
  • האם אתה מסוגל להפוך עולמות כדי להשיג כספים להימורים – מלווה כסף מחברים או עמיתים בעבודה, מוכר נכסים, מבקש כסף מאנשים מזרים ברחוב או מבצע עבירות גניבה?
  • האם האווירה בבית השתנתה בעקבות ההימורים – האם בני המשפחה מתרחקים ממך? האם הם מעירים על כך שהגיע הזמן שתפסיק לבזבז כספים ותתחיל "לעשות עם עצמך משהו"?
  • האם הימרת כדי להתחמק מרגשות שליליים – כמו כעס, חרדה או בדידות?

  זו לא בושה לפנות לעזרה

  אלה היו רק כמה סימנים שעלולים להעיד על אדם מכור להימורים. אם אתה חושש שאתה מפתח סימנים אלה, או מבחין בהם בקרב אדם קרוב, חשוב לפנות לעזרה מקצועית. צוות מיומן ואיכותי של מוסד גמילה מהימורים מוכר מעניק כלי התמודדות יעילים למכורים אשר מסייעים להם לנצח את ההתמכרות.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים