צור קשר
הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

גמילה מהימורים

גמילה אלכוהול הימורים מזיקים התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול גמילה מסמים גמילה מסמים גמילה מאלכוהול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמכרות לסמים קלים גמילה מהימורים כיצד לחפש מרכז גמילה מסמים? מרכז גמילה מהימורים: לחזור לדרך הישר מרכז גמילה מאלכוהול: לפנות לאנשי המקצוע מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים מכון גמילה מהימורים: פתרון מומלץ ההשלכות של התמכרות לסמים התמכרות להימורים: כיצד לזהות האם אתם מכורים? התמכרות לאלכוהול: לזהות את הסימנים גמילה מסמים קשים, קלים ומשככי כאבים גמילה מהימורים: לשבור את התלות מה חשוב לדעת על גמילה מאלכוהול? מרכז גמילה: מה חשוב לדעת? מכון גמילה מסמים: לרכוש כישורים חשובים חשיבותו של מכון גמילה מאלכוהול ייחודיות המסגרת טיפול גמילה מאלכוהול הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה טיפול בהתמכרות לאלכוהול סדנאות והרצאות מרכז יום טיפול בהתמכרויות לסמים  התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה כצעד ראשון לחיים בריאים  מכון גמילה מהימורים מוסד גמילה מהתמכרויות מוסד גמילה מסמים מוסד גמילה מאלכוהול שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה מסמים לנוער גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים מכורים מחלימים מרכז גמילה מאלכוהול מכון גמילה לטיפול בהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה מהימורים טיפול התנהגותי תחלואה כפולה מרכז לטיפול בהתמכרויות לסמים מכון גמילה מהתמכרויות לסמים תהליך גמילה מסמים גמילה מהימורים טיפולי גמילה מאלכוהול התמכרות להימורים התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

אנו אוהבים לקנא באנשים שזוכים בלוטו, ולעתים גם קונים כרטיס אחד בעצמנו. בקרב אנשים רבים מדובר במשחק בלבד, אך ישנם אנשי המתמכרים להימורים ואינם יכולים לעצור. עמותת מכורים מחלימים נלחמת בהתמכרויות בקרב בוגרים ומציעה גמילה מהימורים, סמים ואלכוהול. מבין המטרות הבולטות של העמותה הן להעלות את המודעות לסכנות ההתמכרות בקרב האוכלוסייה ולהפגיש אנשים בעלי בעיות זהות, כך שיוכלו לעזור זה לזה לקום ולהמשיך הלאה בחייהם.

גמילה מהימורים – איך בכלל מתמכרים מלכתחילה

מהסרטים האמריקניים שבהם אנו צופים, אנו רגילים לראות מהמרים כפייתיים בדמותם של ג'נטלמנים מבוגרים הלובשים חליפה ומשחקים פוקר בלאס וגאס. אך למעשה, התופעה קיימת בקרב פלח רב באוכלוסיית הבוגרים מעל גיל 18. וכך זה קורה:

  • שלב ההיכרות – בשלב זה האדם נחשף למשחק. בתחילה מדובר במשחק פוקר חברתי ובלתי מזיק, לכאורה, שבמהלכו מהמרים על סכומים קטנים. משחקים אלה נערכים בדרך כלל בבתים פרטיים של חברים או במסיבות. אבל דווקא שם מקבלים טעם של עוד, בייחוד אם הם מצליחים לזכות בסכומי כסף כלשהם. 
  • רוצים להחזיר את הכסף – כאשר המכורים מתחילים להפסיד הם מעוניינים להחזיר לעצמם את הכסף האבוד. משום כך, הם נרשמים להימורים בסכום מינימלי של כמה מאות שקלים ומתחילים לשחק שוב ושוב. 
  • נכנסים לחובות – רבים נכנסים לחובות כתוצאה מההימורים החוזרים ונשנים. במקרים לא מעטים הם מתביישים לספר על כך להורים או לחברים, שעלולים להתאכזב מהם, וממשיכים להמר בתקווה לזכות בכסף ש"יכסה" את ההפסד".
  • כשהייאוש מגיע – זה השלב שבו הופכים משחקנים שהימרו לשם המשחק למהמרים כפייתיים. הם מהמרים על סכומי הכסף ללא הבחנה וזקוקים בסופו של דבר לעזרה כדי להיגמל מההתמכרות. 

גמילה מהתמכרות להימורים

אם ידוע לכם על חברים, קולגות או בני משפחה הסובלים מהתמכרות להימורים, חשוב להפנות אותם למרכז גמילה מהימורים. במרכז זה מצויים לא רק אנשי מקצוע אשר יודעים להתמודד עם המצב, אלא גם מכורים אחרים אשר עברו חוויות דומות. ההיחשפות של הנגמלים אל אנשים הסובלים מבעיות משותפות תורמת לתחושת האחדות ומסייעת להם לצאת מהמצב הבלתי רצוי שאליו הם נקלעו.

גמילה מהימורים במרכז מכורים מחלימים

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים