צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  הימורים

  המהמר ככל יעדיף את העיסוקים שלו סביב ההימורים מאשר כל דבר אחר. אדם הסובל מהתמכרות להימורים הוא בדרך כלל מאוד אימפולסיבי ולא יציב. במרדף אחר השגת כספים המהמר משקר ללא סוף ומפעל מניפולציות וסיפורים שמצוצים מהאצבע, לא תיהיה לו בעיה להמציא שההורים שלו זקוקים לניתוח או אחד הילדים שלו ולו רק לקבל את מבוקשו. כיום התמכרות להימורים נפוצה מאוד בקרב בני נוער ומתבגרים, הרצון לכסף קל ומהיר משגע את האנושות ואנשים מחפשים קיצור דרך ונופלים למלכודת דבש. המהמר חושב שהוא המציא את הגלגל ושהוא הכי חכם ועל כן מותר לו הכל עד שהוא מקבל את הפצצה, אך בדרך כלל לא לומדים מהמכה הראשונה והשנייה מנסים להתחכם ולמצוא טריקים ותכסיסים להימנע מהנפילה ומהבושה. עד שלא מגיעים מים עד נפש המכור לא יזעק לעזרה וימשיך לדבוק בגרסתו. אם אתה מכור תן לעצמך הזדמנות להשתקם לפני שיהיה מאוחר מדי. 

   

   

  שאלות נפוצות

  מדוע מומלץ לפנות למרכז גמילה מקצועי?

  בתהליך גמילה, ובמיוחד גמילה מדפוסי התנהגות שליליים כמו הימורים וכדומה, רצוי וכדאי מאוד לפנות למרכז גמילה שמכיר את המכור ואת דפוסי ההתנהגות שלו ויודע לכוון אותו בשפתו ועל ידי הבנתו לתהליך של עצמאות ולקיחת אחריות על השגיאות, לגדילה ולהתמודדות מול מושא התמכרותו גם בעתיד. "אין אדם מתיר עצמו מבית האסורים", וגם הרופא הכי טוב בעולם לא יכול לטפל בעצמו. לכן צריך לפנות לצוות מקצועי של מרכז גמילה שידע לבנות תוכנית טיפול מותאמת לכול מטופל באשר הוא.

  מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מרכז גמילה?

  כשאנו באים לבחון מרכז גמילה רצוי לשים לב לכמה דברים:

  1. האם יש למוסד רשיון לטיפול במכורים מטעם משרד הבריאות והרווחה.

  2. כמה אנשי צוות מקצועיים יש במרכז ומה נסיונם המקצועי.

  3. רצוי לדבר ולברר מול בני משפחותיהם ובוגרי הטיפול של מרכז הגמילה המיועד ולשמוע מהם על תוכנית הטיפול ומקצועיות הצוות

  4. רצוי לבדוק אחוזי הצלחה של מרכז הגמילה.

  5. מוטב לערוך סיור ולראות את מרכז הגמילה בכדי לוודא שהתנאים בו נאותים, נקי מסדר נעים ונוח כדי לאפשר למטופל תנאים לעבור טיפול טוב וממצה.

  6. רצוי לבחון את התוכנית הטיפולית ואת סדר היום של מרכז גמילה פוטנציאלי כדי לוודא שאכן מרכז גמילה זה יהווה מקום הולם עם תכנית מתאימה.

  7 כדאי לבדוק שיש אוכל טוב ותזונה נאותה במרכז הגמילה יחד עם פעיליות תרבות והעשרה ואף חדר כושר לפעילות גופנית – נפש בריאה בגוף בריא.

  איך ניתן ליצור איתכם קשר?

  ברגע שמתעורר בכם חשד שאדם קרוב מכור להימורים או שאתם מרגישים שאתם מאבדים שליטה על עצמכם – צרו קשר בהקדם האפשרי בטלפון 052-4004318

  סוגי התמכרויות להימורים
  בימינו קיימים סוגים שונים של הימורים ומהמרים. המהמר המצוי יהיה אותו אדם...
  להמשך קריאה
  חזרה לדרך הישר בעזרת מרכז גמילה מהימורים
  מרכז גמילה מהימורים מציע למטופליו מגוון רחב של טיפולים וייעוץ: החל תכנית...
  להמשך קריאה
  טיפול יעיל בהתמכרות – מכון גמילה מהימורים
  מכון גמילה מהימורים מיועד לאלו מביננו אשר איבדו את כספם ואף הרסו...
  להמשך קריאה
  כיצד לזהות האם אתם מכורים להימורים?
  התמכרות להימורים נובעת מסיבות רבות: החל מהחיפוש אחר ריגושים, הרצון להרוויח "כסף...
  להמשך קריאה
  שברו את התלות בהימורים בעזרת גמילה מהימורים
  גמילה מהימורים הינה הפתרון היעיל ביותר; פתרון הנותן מענה על הדחף להמר...
  להמשך קריאה
  מדוע לפנות למכון גמילה מהימורים?
  אי אפשר לתאר את התחושה המופלאה המתרחשת בעת הימור. רמות האדרנלין עולות...
  להמשך קריאה
  מהי התמכרות להימורים
  מהי התמכרות להימורים? לאורך חייו, נוטה האדם לפתח הרגלים בלתי בריאים כמו...
  להמשך קריאה
  טיפול גמילה מהימורים
  התמכרות להימורים פוגעת לא רק במהמר עצמו אשר אינו יכול לחיות ללא...
  להמשך קריאה
  האם אתה מכור להימורים – בדיקה
  כשמדובר בהימורים, אנו חיים בתחושה של "לי זה לא יקרה". אחרי הכול,...
  להמשך קריאה
  איך מתמודדים עם סכנות בהימורים?
  ההימורים היא תופעה חמורה. משחק פוקר תמים, לכאורה, לאחר בית הספר יכול...
  להמשך קריאה
  התמכרות להימורים
  עמותת מכורים לחיים, כשמה כן היא – עוסקת בהתמכרויות. מכורים רבים פונים...
  להמשך קריאה
  מה מביא אדם להיות מכור להימורים?
  התמכרות להימורים בדרך כלל חכמה מתוחכמת ומתחכמת וככזאת קשה לגילוי ואבחון מוקדם...
  להמשך קריאה

  מידע נוסף בנושא

  גמילה מהימורים

  אנו אוהבים לקנא באנשים שזוכים בלוטו, ולעתים גם קונים כרטיס אחד בעצמנו. בקרב אנשים רבים מדובר במשחק בלבד, אך ישנם אנשי המתמכרים להימורים ואינם יכולים לעצור. עמותת מכורים לחיים נלחמת בהתמכרויות בקרב בוגרים ומציעה גמילה מהימורים, סמים ואלכוהול. מבין המטרות הבולטות של העמותה הן להעלות את המודעות לסכנות ההתמכרות בקרב האוכלוסייה ולהפגיש אנשים בעלי בעיות זהות, כך שיוכלו לעזור זה לזה לקום ולהמשיך הלאה בחייהם.

  גמילה מהימורים – איך בכלל מתמכרים מלכתחילה

  מהסרטים האמריקניים שבהם אנו צופים, אנו רגילים לראות מהמרים כפייתיים בדמותם של ג'נטלמנים מבוגרים הלובשים חליפה ומשחקים פוקר בלאס וגאס. אך למעשה, התופעה קיימת בקרב פלח רב באוכלוסיית הבוגרים מעל גיל 18. וכך זה קורה:

  • שלב ההיכרות – בשלב זה האדם נחשף למשחק. בתחילה מדובר במשחק פוקר חברתי ובלתי מזיק, לכאורה, שבמהלכו מהמרים על סכומים קטנים. משחקים אלה נערכים בדרך כלל בבתים פרטיים של חברים או במסיבות. אבל דווקא שם מקבלים טעם של עוד, בייחוד אם הם מצליחים לזכות בסכומי כסף כלשהם. 
  • רוצים להחזיר את הכסף – כאשר המכורים מתחילים להפסיד הם מעוניינים להחזיר לעצמם את הכסף האבוד. משום כך, הם נרשמים להימורים בסכום מינימלי של כמה מאות שקלים ומתחילים לשחק שוב ושוב. 
  • נכנסים לחובות – רבים נכנסים לחובות כתוצאה מההימורים החוזרים ונשנים. במקרים לא מעטים הם מתביישים לספר על כך להורים או לחברים, שעלולים להתאכזב מהם, וממשיכים להמר בתקווה לזכות בכסף ש"יכסה" את ההפסד".
  • כשהייאוש מגיע – זה השלב שבו הופכים משחקנים שהימרו לשם המשחק למהמרים כפייתיים. הם מהמרים על סכומי הכסף ללא הבחנה וזקוקים בסופו של דבר לעזרה כדי להיגמל מההתמכרות. 

  גמילה מהתמכרות להימורים

  אם ידוע לכם על חברים, קולגות או בני משפחה הסובלים מהתמכרות להימורים, חשוב להפנות אותם למרכז גמילה מהימורים. במרכז זה מצויים לא רק אנשי מקצוע אשר יודעים להתמודד עם המצב, אלא גם מכורים אחרים אשר עברו חוויות דומות. ההיחשפות של הנגמלים אל אנשים הסובלים מבעיות משותפות תורמת לתחושת האחדות ומסייעת להם לצאת מהמצב הבלתי רצוי שאליו הם נקלעו.

  תוכנית גמילה מהימורים

  ישנם אנשים רבים אשר תוהים האם יש דבר כזה תוכנית גמילה מהימורים. זאת עקב העובדה כי הימורים הם בעיה אקוטית אצל הרבה מאוד בתי אב. ישנם אלפים אשר מוציאים את כל כספם על הימורים – וזו בעיה רצינית ביותר מכיוון שההתמכרות משפיעה על איכות החיים ועל אורח החיים של המכור כמו גם על רמת החיים שלו. אם כן אתם צריכים לדעת כי יש דבר כזה תוכנית גמילה למי שמכור להימורים, ויש למצוא מכון גמילה איכותי שיסייע לכם בתוכנית מקצועית להיגמל.

  תוכנית גמילה מהימורים – בקשו המלצות על מכון הגמילה

  אם אתם מחפשים אחר תוכנית גמילה מהימורים עליכם לפנות אל מכון גמילה. הנקודה היא שאי אפשר להתפשר על מכון הגמילה, ואתם צריכים לעשות הכול בכדי להבטיח כי מכון הגמילה יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. אז כיצד נבטיח כי אנו פונים אל מכון גמילה איכותי? מה אנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? אם כן הדרך הטובה ביותר להבטיח זאת היא לקבל המלצות על מכון הגמילה. עליכם לדבר עם אנשים אשר שהו במכון הגמילה ולשמוע מהם מדוע המכון הוא ברמה גבוהה. כך תבטיחו כי תבחרו מכון שיתאים לכם ואשר יוודא כי הגמילה שלכם מתקיימת כסדרה וללא בעיות מיוחדות או קשיים שאין בהם צורך.

  זאת הסיבה שבגינה מכורים לחיים הוא מכון הגמילה הטוב במדינה

  יש מכון גמילה אחד בישראל אשר מביט על שאר מכוני הגמילה מלמעלה ואנו כמובן מדברים על מכורים לחיים. במכורים לחיים עובד הצוות הטוב ביותר בארץ עם התמחות בכל סוגי ההתמכרות מהימורים, סמים אלכוהול, מין ועוד. אם אתם מחפשים אחר מכון ברמה אחרת מן הנהוג בשוק, רצוי להכיר את מכורים לחיים. לאורך השנים המכון ליווה ושיקם אלפים ועשה זאת בהצלחה עצומה. אם אתם רוצים שיהיה לכם סיכוי סביר להתגבר על ההתמכרות או אם אתם רוצים להפנות חבר או קרוב משפחה, מכון גמילה זה הוא הכתובת הטובה ביותר שיכולה להיות עבורכם.

  מכוני גמילה מהימורים – מדוע עדיף להיגמל בארץ?

  הדרך הטובה ביותר לטפל בהתמכרות היא לפנות אל מכוני גמילה מהימורים, הם היחידים שיכולים לטפל בבעיה זו. עולה השאלה האם כדאי לפנות אל מכון גמילה מהימורים בארץ או שמא עדיף לפנות אל מכון בחו"ל? אם כן אתם צריכים להבין כי מכון ישראלי יכיר את המכור בצורה הטובה ביותר. לא רק זאת אלא שעלינו לזכור כי עלות ההטסה לחו"ל היא גבוהה וכך גם השהות בחו"ל – ולכן מכון ישראלי עדיף בהרבה על מכון בחו"ל. עם מכון ישראלי נוכל להתייעץ בחי וזאת לעומת מכון בחו"ל אשר לא נוכל להיות אתו בקשר לאחר השחרור מן המכון ולכן פנו אך ורק אל מכון ישראלי.

  רוצים את הטובים ביותר בשוק? פנו אל מכורים לחיים

  כל מי שקצת מכיר את השוק של מכוני הגמילה בארץ יודע כי מכורים לחיים יצרו סטנדרט חדש בארץ בכל הקשור אל איכות הטיפול. במכורים לחיים עובדים הפסיכולוגים הטובים ביותר בשוק ואנשי המקצוע הטובים ביותר – עובדה המבטיחה סיכוי גמילה גבוהים יותר ממה שהכרתם. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אם אתם רוצים להגדיל את הסיכוי של הקרוב שלכם להיגמל, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפנות אל מכורים לחיים. כך תעניקו סיכוי לאותו אדם להיגמל מן ההתמכרות בצורה הטובה ביותר שיש.

  מכוני גמילה מהימורים

  אין הרבה מכוני גמילה מהימורים וזה חבל מכיוון שבעיית ההימורים היא בעיה חריפה הפוגעת בכל שכבות האוכלוסייה. ישנם מכורים רבים להימורים בארץ עד שזה נראה שזו מכת מדינה. העניין הוא שאסור לזלזל במי שנפגע מהימורים וזאת עקב העובדה כי ההתמכרות הזאת היא הרת אסון ומובילה לתהומות וזאת מכיוון שמכור יבזבז את כל כספו על הימורים. עליכם לזכור כי הסיכוי לזכות בהימור שואף לאפס וכך יוצא כי המון אנשים מבזבזים את כספם לריק וללא תקווה רק בגלל ההתמכרות וזה חבל מאוד ומייאש כל מי שקרוב למכור.

  מכורים לחיים – איכות ברמה אחרת

  אם יש מכון ישראלי ברמה אחרת ממה שמכירים בארץ הרי שזה מכורים לחיים. לדעת רבים מכורים לחיים הביאו סטנדרט חדש לתחום הגמילה בארץ והדבר בא לידי ביטוי בכל פעולה ופעולה שלהם. מכון גמילה זה פיתח את השיטות הטובות ביותר להתמודדות עם התמכרות – בין אם זו התמכרות להימורים או לסמים. אין ספק, מכון זה הוא הסיכוי הטוב ביותר שלכם לגמול אדם מהתמכרות. הידע של מכורים לחיים הוא עצום ואנשי המקצוע הם הטובים בתחומם וכך אם אתם פונים אל מכון זה אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו טיפול איכותי ברמה אחרת מכל מה שנהוג בשוק.

   

  מרכזי גמילה מהימורים – מדוע גמילה לא תצליח ללא רצון של המטופל?

  יש אנשים אשר חושבים כי ברגע שהם פנו אל מרכזי גמילה מהימורים הם פתרו את הבעיה והם יכולים לישון בשקט בלילה מתוך ידיעה שהמטופל ייגמל מן ההתמכרות להימורים. אם כן אתם צריכים להבין כי אכן יש חובה לפנות אל מכון גמילה אך לא די בכך בכדי לסייע למכור. אם אתם רוצים להבטיח כי המכור יבריא ויחלים, יש לוודא כי הוא ישתף פעולה עם הטיפול. עליכם להבין כי ללא רצון של המכור אתם תהיו בבעיה חמורה וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. לכן דברו עם המכור והסבירו לו את מצבו הקשה בכדי לשים לו מראה לפני הפנים אשר תראה לו עד כמה מצבו גרוע, ועד כמה הוא צריך עזרה ממכון מקצועי.

  מרכזי גמילה מהימורים

  יש מספר מרכזי גמילה מהימורים וזאת עקב העובדה כי התמכרות להימורים היא מכת מדינה. סביר להניח שאתם מכירים לפחות מכור אחד להימורים ואם אתם מכירים מכור אתם בוודאי יודעים כי החיים שלו נהרסו למן הרגע שהוא התחיל להמר. התמכרות היא לא דבר רציונלי ואין בה היגיון אך מה שבטוח היא שהיא הורסת כל חלקה טובה בחיים שלנו. כל משפחה של מכור יודעת כי הוא שורף את כל כספו על ההתמכרות ולכן חובה בהקדם לשלוח אותו למרכז גמילה מהימורים. זאת בכדי לטפל בבעיה בצורה הטובה ביותר שיש.

  לא מוכנים להתפשר? פנו אל מכורים לחיים

  מכורים לחיים הם מכון הגמילה הטוב בארץ בפער ניכר. מכורים לחיים מאמינים כי אפשר לגמול כל מטפול ולא משנה אם הוא מכור להימורים או לסמים. אתם בוודאי רוצים לדעת מדוע מכורים לחיים נחשבים לטובים בעולם בתחום הגמילה? אם כן לאורך השנים פיתח המכון שיטות רבות להתמודדות עם מכורים, זאת לצד העובדה כי במכון עובדים כמה מהמומחים הגדולים בארץ בתחום הגמילה. כך מיצב את עצמו המכון ברשימה הראשונה של מכוני גמילה בעולם והוא יצר לעצמו שם בקהילת ההתמכרויות בארץ כמכון בסטנדרט אחר ממה שמכירים בתחום הגמילה.

   

  מרכז גמילה מהימורים – מתי כדאי לפנות

  אנשים רבים ממלאים כרטיס לוטו דרך קבע, אך זה לא הופך אותם למהמרים כבדים. עם זאת, ישנם כמה דגלים אדומים שכדאי להתייחס אליהם, ואם הם מופיעים חשוב להפנות את האדם אל מרכז גמילה מהימורים:

  • ההימורים כסם – בדומה לסמים ואלכוהול, האדם משתמש בהימורים על מנת להרגיש טוב יותר עם עצמו. הוא משתמש בהימורים כתירוץ לברוח מחיי היום יום ולחוש את תחושת הניצחון ההולכת וקרבה, לטענתו.
  • חוסר שליטה בהימורים – המהמר לא מצליח לשים לעצמו גבולות ומתחיל להמר ללא סוף.
  • הימנעות מהתחייבויות – המהמר מזניח את התחייבויותיו כלפי בני משפחתו, עבודתו או חיות המחמד שבאחריותו.
  • מאבד עניין בתחומים שונים – אדם המכור להימורים מפסיק לבצע פעילויות אהובות כמו תחביבים, טיולים משפחתיים, מפגשים חברתיים ועוד.
  • משיג כסף בכל מחיר – מהמר כפייתי מבזבז את כספו על ההימורים: מזניח תשלומי חשבונות כמו מים וחשמל לטובת ההימורים, מוכר נכסים ואף גונב כספים מאחרים.
  • כשהסיכון גובר – אדם המכור להימורים נוטל סיכונים גבוהים יותר עם כל הימור והימור.
  • תחושת אשם גוברת – המכור חש כי עולמו חרב עליו, וכי אין נפש חיה המבינה את מצבו. על כן, לא אחת הוא שוקע בעצבות וחרדה.
  • בני המשפחה שמחמירים את המצב – במקרים רבים משפחתו של המכור מעודדת אותו להמר בכך שהיא נותנת לו כסף עבור ההימורים, מכיוון שהיא חוששת מתגובתו של המהמר או חרדה לשלומו. במקרה זה נוצרים יחסי תלות בין המכור לבני משפחתו.

  כאן כדי לסייע

  מרכז גמילה מהימורים נכון לסייע לכל מכור הפונה אליו. באמצעות תמיכה קבוצתית וליווי אישי ומקצועי, מוכיחים אנשי המקצוע במוסד שאפשר להתגבר על המכשולים, גם כשהמצב נראה אבוד. כמו כן, המוסד מטפל במקרים מורכבים יותר כמו מטופלים הסובלים משני סוגי התמכרויות או יותר.

  מרכז גמילה מהימורים

  מרכז גמילה מהימורים נועד לסייע למכורים להיפטר מההרגל המגונה, לשוב לחיק בני משפחתם ולנהל שגרת חיים תקינה. מוסד הגמילה מכורים לחיים מסייע למכורים לוותר על ההימורים באמצעות תמיכה קבוצתית וסיוע אישי. במכון עובדים מטפלים מקצועיים כמו מדריכים, מטפלי NLP, מטפלים באמנות לצד אנשי מקצוע דוגמת עובדת סוציאלית ופסיכיאטר המבצעים מעקב אחר המטופלים. עובדי המכון מעניקים יחס חם ואוהב למטופלים ומעודדים אותם כל הדרך להצלחה.