צור קשר
הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

גמילה מהימורים: לשבור את התלות

גמילה אלכוהול הימורים מזיקים התמכרות למריחואנה סמים קלים התמכרויות וטיפול גמילה מסמים גמילה מסמים גמילה מאלכוהול נייס גאי - לא כזה נחמד סוגי התמכרויות להימורים התמכרות לנייס גאי התמכרות לסמים קלים גמילה מהימורים כיצד לחפש מרכז גמילה מסמים? מרכז גמילה מהימורים: לחזור לדרך הישר מרכז גמילה מאלכוהול: לפנות לאנשי המקצוע מכורים מחלימים: הדרך להחלמה בעזרת 12 צעדים מכון גמילה מהימורים: פתרון מומלץ ההשלכות של התמכרות לסמים התמכרות להימורים: כיצד לזהות האם אתם מכורים? התמכרות לאלכוהול: לזהות את הסימנים גמילה מסמים קשים, קלים ומשככי כאבים גמילה מהימורים: לשבור את התלות מה חשוב לדעת על גמילה מאלכוהול? מרכז גמילה: מה חשוב לדעת? מכון גמילה מסמים: לרכוש כישורים חשובים חשיבותו של מכון גמילה מאלכוהול ייחודיות המסגרת טיפול גמילה מאלכוהול הוסטל טיפול בהתמכרות  טיפול בהתמכרות לקנאביס התמכרות לאינטרנט ומדיה התמכרות למין ופורנוגרפיה טיפול בהתמכרות לאלכוהול סדנאות והרצאות מרכז יום טיפול בהתמכרויות לסמים  התמכרות לתרופות מרשם התמכרות לקוקאין התמכרות לסמים קשים התמכרות לאלכוהול בקרב בני נוער התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה כצעד ראשון לחיים בריאים  מכון גמילה מהימורים מוסד גמילה מהתמכרויות מוסד גמילה מסמים מוסד גמילה מאלכוהול שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה מסמים לנוער גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים מחלימים מרכז גמילה לסיוע למכורים מכורים מחלימים מרכז גמילה מאלכוהול מכון גמילה לטיפול בהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה מהימורים טיפול התנהגותי תחלואה כפולה מרכז לטיפול בהתמכרויות לסמים מכון גמילה מהתמכרויות לסמים תהליך גמילה מסמים גמילה מהימורים טיפולי גמילה מאלכוהול התמכרות להימורים התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

גמילה מהימורים הינה הפתרון היעיל ביותר; פתרון הנותן מענה על הדחף להמר על עוד משחק ספורט. נהנים לשלוח טפסים ללוטו או בווינר? כך או כך, הימורים אלו במהרה הופכים להתמכרות אמתית; התמכרות בה המכורים מעבירים שעות ארוכות של משחקים והימורים גם במרחבי באינטרנט. כאשר החלום על התעשרות מהירה מתנפץ, חשוב לפנות אל הסיוע המקצועי ביותר שמכורים מחלימים מציעים. בזכות הליווי של הצוות הטיפולי, תוכלו לראות את האור ולשקם את חייכם.

 

רבים מאתנו נהנים לצפות במשחקי ספורט. בין אם מדובר בטורנירים של כדורגל או כדורסל, אנו נהנים לראות בניצחונות ובהפסדים של הקבוצות השונות ולעודד אותם מהצד. עם זאת, וכדי להפוך את המשחקים הללו למרגשים יותר, חלקנו נמלא טפסים ונהמר על קבוצה כזו או אחרת. אמנם מדובר בפעולה חוקית בארץ, אנשים רבים אינם יודעים היכן לשים את הגבול בכל הנוגע לתדירות ההימורים. במילים אחרות, המרחק בין שליחת טופס פעם בחודש או פעם בשבוע לבין בילוי ממושך באתרי ההימורים באינטרנט הוא קצר למדי.

כאשר הקו האדום נחצה ואתם מבינים כי אתם מקדישים את כל זמנכם וכספיכם בהימורים, זהו השלב בו אתם מכירים בתלות שלכם. תלות זו מביאה, בין היתר, לכדי אובדן קשרי חברות, הרס היחסים עם קרובי המשפחה כמו גם איבוד מקום העבודה שלכם. מעבר לכך, אתם מפסידים הון רב; כספים משמעותיים אותם חסכתם לאורך שנים ארוכות.

כתוצאה מאובדן התפקוד שלכם, מגיע שלב חשוב ביותר: פניה למכון גמילה. מדובר במקום באמצעותו תוכלו לפענח את הנסיבות שהובילו אתכם לכדי פיתוח התלות, התגברות על ההתמכרות עצמה ואף רכישת כלים שיעצימו אתכם ויסייעו לכם להתמודד עם הקשיים השונים שיחכו לכם כאשר תחזרו לביתכם.

 

לחזור בהדרגה אל הקהילה

התמכרות להימורים נובעת מהחיפוש אחר ריגושים; התלהבות אשר במהרה מתחלפת ברצון לכסות את החובות הכבדים. אם גם אתם מעוניינים לשבור דפוס פעולה זה, אתם מוזמנים לפנות אל מרכז הגמילה מכורים מחלימים. במסגרת תכנית הטיפול שאנו מציעים, תוכלו להפנים את הכאב והטראומה שלכם וכמובן – לרכוש כלים חשובים לקראת חזרתכם לתוך הקהילה.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים