צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  כשמדובר במרכז גמילה מאלכוהול – פנו לאנשי המקצוע

  מחפשים מרכז גמילה מאלכוהול? אנשים המכורים לטיפה המרה יכולים להיות כל אחד ואחת מאתנו: בין אם מדובר בבני נוער, חברה קרובה או שמא מדובר בעמית לעבודה – רבים מאתנו מתמודדים עם בעיות. בשל לכך, הם מבקשים לברוח מהמציאות ולקבל הקלה רגעית. גם אתם מחפשים אחר פתרון מהיר לבעיות מהן אתם סובלים? אלכוהול הוא לא הפתרון! במידה ופתחתם התמכרות לאלכוהול, אנו מזמינים אתכם לפנות למכורים מחלימים, מרכז גמילה וותיק המטפל במגוון רחב של מכורים.

   

  רבים מאתנו מבטיחים לעצמנו שמחר נפסיק לשתות אלכוהול אם רק נרצה. עם זאת, מחר מגיע והנה – שוב אנו מסיימים יום עובדה ארוך בפאב המקומי, שותים בקבוק אחר בקבוק. במהרה אנו מאבדים אחיזה בדברים היקרים לנו: קשרים עם החברים, מקור פרנסה מבטיח ואף נשירה מהלימודים.

  מי הם המכורים לאלכוהול? הם יכולים להיות כל אחד ואחת מאתנו! ישנם, למשל, בני נוער רבים המתחילים לשתות מוקדם מתוך לחץ חברתי. ישנן נשים בוגרות המפתחות התמכרות לאלכוהול  מתוך צער עמוק על קרוב משפחה שנפטר. ישנם גברים החווים משבר אישי ופונים לטיפה המרה. דפוסי פעולה אלו, אשר אמורים להקל על המצוקות שאנו חווים, הופכים במהרה להתמכרות חמורה. ההשפעות של התמכרות זו הן חמורות: החל מירידה ביכולות בקשב ובריכוז, ירידה בזיכרון ואף אובדן היכולת לשמר קשרי משפחה – מדובר בהתדרדרות חמורה באיכות החיים.

  עם זאת, וכדי לחזור לדרך הישר, חשוב לחפש מכון גמילה איכותי ומקצועי שיסייע לכם בכך. בבואכם ליצור קשר עם עובדי מרכז הגמילה, יהיה עליכם לברר מיהם אנשי המקצוע, אילו טיפולים תעברו לצד שאלות חשובות נוספות.

   

  לא להתבייש ולבקש עזרה

  כדי לחזור לחיי עבודה ומשפחה תקינים, עליכם ראשית לעבור גמילה מאלכוהול. אנו, בעמותת מכורים מחלימים, מציעים מסלולי טיפול מקיפים: החל משיטת 12 הצעדים ועד קבוצות טיפול פרטניות וקבוצתיות, אנו חורטים על דגלנו סטנדרט עבודה מקצועי ואיכותי. וזאת, תוך מתן יחס אישי לכל אחד ממטופלינו.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים