צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  מה חשוב לדעת על גמילה מאלכוהול?

  גמילה מאלכוהול תגיע לאחר שהמטופל מפתח תלות במוצר זה. בתרבות הישראלית, נהוג להרים כוס יין בחגים, בשבתות ובאירועים מיוחדים. עם זאת, הדרך משתיית כוס אחת לבקבוק שלם היא מהירה ביותר. כך, אנשים רבים מתמכרים לטיפה המרה ויוצרים הרס רב בחייהם האישיים כמו גם באלו של היקרים להם מכל. כדי למצוא את האור ולצאת ממעגל הסבל, אנו ממליצים לכם לפנות אל עמותת מכורים מחלימים. עמותה זו מציעה סיוע וליווי צמוד למטופליה, תוך מתן כלים מתקדמים לצורך ההתמודדות עם המציאות.

   

  רבים מאתנו נהנים לסיים יום ארוך עם כוס יין. הרי מי מאתנו לא שמע על מחקרים המקשרים בין שתיית יין לשיפור הבריאות שלנו? עם זאת, ולעיתים קרובות מדי, כוס אחת הופכת לבקבוק שלם. לפני שאנו קולטים מה קורה סביבנו, שתייה זו הופכת לשגרה בה אנו מאבדים שליטה על חיינו ומנתקים קשרים עם הסובבים אותנו. וזאת, בשל התלות החמורה שפיתחנו באלכוהול.

  כדי לצאת ממעגל ההתמכרות חשוב לבקש עזרה. במילים אחרות, ובכדי לשקם את חייכם ולחזור לתלם, עליכם לפנות אל הגורמים המוסמכים לכך ולהתחיל בתכנית גמילה. תכנית זו כוללת מספר שלבים עיקריים, בסיומם תרכשו כלים חשובים; כלים אשר יסייעו לכם להתמודד עם השגרה המורכבת. בנוסף, בזכות הצוות המטפל במכון הגמילה תוכלו לקבל את המענה המידי על כל שאלה או תסמיני גמילה אותם תחוו לאורך המסע שלכם.

  בשל כך, חשוב ביותר למצוא את מרכז הגמילה המנוסה, המיומן והמקצועי ביותר. כיצד תוכלו למצוא אותו? ניתן לעשות זאת, בין היתר, על ידי חיפוש ברחבי האינטרנט; חיפוש אשר יכול להעלות מידע חשוב ביותר. בהמשך, יהיה עליכם לברר על מתקני האתר כמו גם על הניסיון של הצוות המטפל.

   

  לפתוח דף חדש

  כדי לפתוח דף חדש בחיים, רצוי להבין כי פיתחתם תלות באלכוהול. השלב הבא אותו תצטרכו לעשות הוא יצירת קשר עם עמותת מכורים מחלימים. אנו מציעים תכנית גמילה מקיפה ביותר, וזאת תוך ליווי של מיטב המדריכים, העובדים הסוציאליים ועוד.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים