צור קשר

  הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

  חשיבותו של מכון גמילה מאלכוהול

  מכון גמילה מאלכוהול יקבל בזרועות פתוחות את המכורים המעוניינים לפתוח בדף חדש. חשוב לציין כי מכורים לאלכוהול רבים מתחילים בשתיית כוס יין או בירה אחת מדי יום. כלומר, מדובר בתהליך הדרגתי בסופו המכור מפתח תלות חמורה בחומר זה. כדי להתמודד עם מציאות מורכבת זו, מומלץ לפנות אל עמותת מכורים מחלימים. אנו מציעים תכנית שיקום הכוללת, בין היתר, את סדנת 12 הצעדים. בנוסף לכך, תזכו לטיפול מסור מצד המדריכים, העובדים הסוציאליים ויתר אנשי המקצוע.

   

  התמכרות לאלכוהול איננה מתרחשת לפתע או בבת אחת. למעשה, מדובר בתהליך ארוך בו המכור מגביר את כמויות האלכוהול שהוא צורך מתוך אמונה עיוורת כי לו זה לא יקרה; הוא איננו מכור והוא יכול להפסיק לשתות מתי שרק ירצה. עם זאת, וכאשר מדובר בשתייה מופרזת של אלכוהול יש לכך השפעה הרסנית על חייו של המכור. החל מאובדן מעגל החברים, קשרים עם קרובי המשפחה ועד אובדן תעסוקה – במקרים אלו אין ספק ששהייה במכון גמילה היא הפתרון המומלץ.

  מה כוללת השהייה במכון הגמילה? בראש ובראשונה, המטופל יעבור אבחון ראשוני ובדיקה פיזית. בהמשך, הוא אף יעבור אבחון נפשי; שלב שיעניק קנה מידה לגבי מצבו האישי של המטופל כמו גם קביעת הטיפול המתאים עבורו. בין אם מדובר בטיפול אחד על אחד או שמא מדובר בטיפול קבוצתי, על המטופל לעבור שיקום מקיף ככל הניתן. במקביל לכך, המטופל יעבור גמילה פיזית והדרגתית מהאלכוהול. לשלב זה יתלוו, לרוב, תסמיני גמילה; תסמינים פיזיים כואבים עמם המטופל יאלץ להתמודד כדי להתקדם במסלול החלמתו.

  במקביל לכך, על צוות מכון הגמילה להעניק למטופל את הייעוץ וההכוונה המלאים בזכותם הוא יוכל להתמודד עם המציאות החדשה מחוץ לכותלי המכון.

   

  לסיים את תהליך ההחלמה בהצלחה

  החל מהגמילה הפיזית ועד הטיפול הנפשי, כדי להתמודד כראוי עם ההתמכרות לאלכוהול מומלץ ביותר לפנות אל מכון גמילה. אנו, בעמותת מכורים מחלימים, נלווה אתכם בצעדיכם הראשונים לעבר ההחלמה והפיכחון. בזכות הניסיון, הרקע, צוות המטפלים והמדריכים כמו גם תכנית הטיפולים שאנו מציעים – קרן אור ותקווה מחכה לכם.

  חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים