צור קשר
הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

מוסד גמילה מאלכוהול

התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה כצעד ראשון לחיים בריאים  מכון גמילה מהימורים מוסד גמילה מהתמכרויות מוסד גמילה מסמים מוסד גמילה מאלכוהול שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה מסמים לנוער גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים אנונימיים מרכז גמילה לסיוע למכורים מכורים לחיים מרכז גמילה מאלכוהול מכון גמילה לטיפול בהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה מהימורים טיפול התנהגותי תחלואה כפולה מרכז לטיפול בהתמכרויות לסמים מכון גמילה מהתמכרויות לסמים תהליך גמילה מסמים גמילה מהימורים טיפולי גמילה מאלכוהול התמכרות להימורים התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

בחיינו המודרניים, בהם הרפואה רק הולכת ומתפתחת, אנו מודעים יותר ויותר לנזקי האלכוהול ונמנעים משתייה מרובה. אף על פי כן, ישנם אנשים המתמכרים לאלכוהול וזקוקים לעזרתו של מוסד גמילה מאלכוהול אשר יעזור להם להשתקם וימנע מבעוד מועד נזקים בלתי הפיכים שעלול האלכוהול לגרום לאיברים כמו מוח, כבד או כליות. מרכז מכורים לחיים, המנוהל על ידי צור רפאל שעבר גמילה מהתמכרות בעצמו, נועד לסייע בהתמכרות לאלכוהול ולהשתקם.

מוסד גמילה מאלכוהול – כל היתרונות

גם כאשר המצב נראה אבוד והמכור לא עושה דבר מלבד לשתות בירה בכמויות גדולות, מוסד גמילה מאלכוהול מוכיח שיש תקווה. בני המשפחה המודאגים מפנים את המכור למוסד הגמילה על מנת שיוכל לקבל את היחס האישי שלו הוא ראוי במצבו:

  • לא לבד – מוסד גמילה מוכיח למכור לטיפה המרה שהוא לא לבד בצרתו. הוא פוגש מכורים נוספים המתמודדים אף הם עם בעיית ההתמכרות ומקבל את כל הסיוע המקצועי הדרוש מעובדי המרכז.
  • לסייע לגוף ולנפש – מעבר לשלב הגמילה הפיזי ההכרחי שבו מורגל גופו של המכור לתפקד ללא אלכוהול, במרכז גמילה מאלכוהול דואגים לתמוך במכור גם מבחינה רגשית ורוחנית. מהבחינה הרגשית, המכור לומד להתמודד עם הרגשות המתעוררים בו בעת הגמילה – חרדה, פחד, כעס, זעם ועוד. מהבחינה הרוחנית, מגלה האדם כי יש חיים מעבר לטיפה המרה. כעת, כאשר הוא אינו מכור הוא יכול לפתח תחביבים ולצאת לעבוד.
  • לצאת עם תובנות – בסיום תהליך השיקום שעובר המכור, הוא יוצא עם תובנות עמוקות לגבי חייו. כעת הוא יכול להשקיע בבניית קשרים מחודשים עם בני משפחה וחברים שהוא כמעט איבד במהלך ההתמכרות, או לסייע למכורים נוספים.

מה גורם להתמכרות לטיפה המרה?

האלכוהול גורם לאדם לפתח תלות קשה, ומטבע הדברים ניתן היה לחשוב שכל אחד מאתנו היה מעוניין להימנע מצריכת יתר. עם זאת, ישנם אנשים שמתמכרים ופונים אל מוסד גמילה מאלכוהול. הסיבות להתמכרות עשויות להיות שונות. לעתים, מדובר בנטייה גנטית או היסטוריה משפחתית. כך, ילד הנולד במשפחה של אלכוהוליסטים עלול לפתח נטייה לצריכת אלכוהול. כמו כן, עבור אנשים לא מעטים האלכוהול משמש כ"בריחה" מהמציאות הקשה שנכפתה עליהם כדוגמת אובדן של בן משפחה, פרידה מבן/בת זוג ועוד.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים