צור קשר
הרשמו לקביעת פגישת ייעוץ

האם אתה מכור להימורים – בדיקה

התלות באלכוהול וסמים הסיכונים של צריכת אלכוהול מוגברת גמילה מתרופות התמכרות לסמים קלים גמילה מקנאביס גמילה מסמי פיצוציות  שיקום מכורים לסמים ואלכוהול סמים מסוכנים סמים ממריצים נזקים הנגרמים מהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה כצעד ראשון לחיים בריאים  מכון גמילה מהימורים מוסד גמילה מהתמכרויות מוסד גמילה מסמים מוסד גמילה מאלכוהול שלבים בגמילה מהי התמכרות להימורים כיצד תוכלו לזהות התמכרות לסמים? כיצד המשפחה יכולה לעזור בהתמכרות לאלכוהול גמילה מסמים לנוער גמילה ממשככי כאבים האם אתה מכור להימורים - בדיקה איך בוחרים מרכז גמילה מסמים גלריית תמונות תעודות והסמכות מכורים אנונימיים מרכז גמילה לסיוע למכורים מכורים לחיים מרכז גמילה מאלכוהול מכון גמילה לטיפול בהתמכרות לאלכוהול מרכז גמילה מהימורים טיפול התנהגותי תחלואה כפולה מרכז לטיפול בהתמכרויות לסמים מכון גמילה מהתמכרויות לסמים תהליך גמילה מסמים גמילה מהימורים טיפולי גמילה מאלכוהול התמכרות להימורים התמכרות לאלכוהול התמכרות לסמים

כשמדובר בהימורים, אנו חיים בתחושה של "לי זה לא יקרה". אחרי הכול, כל אחד מאתנו קנה פעם כרטיס לוטו ועקב בלהט ובמתח אחר פרסום המספרים. אמנם לא כל מי שקונה כרטיס בלוטו הוא מכור להימורים, אך קיימים סימנים אשר עלולים להוות כנורות אזהרה ולהעיד על התמכרות להימורים בלתי נשלטת. מעוניין לבצע בדיקה – האם אתה מכור להימורים? אם התשובה חיובית, מומלץ לפנות אל עמותת מכורים לחיים – עמותה המטפלת במתמכרים רבים מדי יום ביומו, גם בכאלה שלא היו מודעים למצבם הבעייתי טרם כניסתם למרכז הגמילה.

בדיקה – האם אתה מכור להימורים? כדאי לשאול את עצמך את השאלות הבאות

כמו כל אחד מאתנו, גם מכור להימורים לא אוהב להודות בטעויות ולציין שיש לו בעיה, אך דווקא ההודאה בבעיה היא השלב הראשוני בהליך הריפוי. אם אתה חושש שיש לך בעיית הימורים, אלה כמה שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך:

  • האם החסרת מהלימודים או העבודה כדי להמר – כולנו צריכים לקחת חופש מההתחייבויות שלנו על מנת להתרענן מדיי פעם או לטפל בסידורים דחופים. אך אם לא הגעת למקום העבודה או הלימודים במיוחד כדי להמר, זה עלול להיות תמרור אדום עבורך.
  • האם לאחר שאתה מפסיד בהימורים, אתה חש בצורך להמר שוב – מכורים המפסידים כסף בהימורים מעוניינים להחזיר לעצמם את הכבוד האבוד, ועל כן הם מהמרים שוב.
  • האם הימרת מעבר למה שתכננת – אם כן, ייתכן שאתה מתחיל לאבד שליטה על ההימורים.
  • האם אתה מסוגל להפוך עולמות כדי להשיג כספים להימורים – מלווה כסף מחברים או עמיתים בעבודה, מוכר נכסים, מבקש כסף מאנשים מזרים ברחוב או מבצע עבירות גניבה?
  • האם האווירה בבית השתנתה בעקבות ההימורים – האם בני המשפחה מתרחקים ממך? האם הם מעירים על כך שהגיע הזמן שתפסיק לבזבז כספים ותתחיל "לעשות עם עצמך משהו"?
  • האם הימרת כדי להתחמק מרגשות שליליים – כמו כעס, חרדה או בדידות?

זו לא בושה לפנות לעזרה

אלה היו רק כמה סימנים שעלולים להעיד על אדם מכור להימורים. אם אתה חושש שאתה מפתח סימנים אלה, או מבחין בהם בקרב אדם קרוב, חשוב לפנות לעזרה מקצועית. צוות מיומן ואיכותי של מוסד גמילה מהימורים מוכר מעניק כלי התמודדות יעילים למכורים אשר מסייעים להם לנצח את ההתמכרות.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים